Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: Trendem léta 2022 jsou oversize šaty v té nejvíc holčičí barvě, která vás napadne

Info ikona
Móda

V roce 2022 jsou světlé barvy opět v módě. Napadá vás bílá, světle červená nebo pastelová? Omyl! V současné době se objevuje trendová výrazná barva jenom jedna, zejména pro šaty: růžová!

Bílé letní šaty jsou obvykle považovány za nutnost. Bílá se hodí k létu, snadno se kombinuje a vyzařuje z ní jistá svěžest a čistota. Ale v roce 2022 bude mnoho žen milujících módu opět ochotnějších experimentovat a budou mít odvahu oslavit svou chuť do života barvou. Proto je v současné době obzvláště oblíbená růžová barva.

Co stojí za trendovou barvou růžové?

Růžová je mnohem silnější odstín než jemná růžová a v psychologii barev znamená fascinaci, oddanost a radost ze života, ale také romantiku. Každý, kdo nosí růžovou, má nejen určitou odvahu, ale chce také upoutat pozornost a vyjádřit se. A jak by to mohlo být lepší než s růžovými letními šaty?

Růžové šaty mají tu výhodu, že se nemusíte příliš bát případných kombinací, stačí vám přece jen ty správné boty a pár doplňků k dotvoření dokonalého vzhledu.

Hodí se k růžovým šatům: letní pletená tašky, výrazné černé sluneční brýle, páskové sandály nebo ploché mule, zlaté šperky

Takto prosím ne: robustní mokasíny v černé barvě (silný barevný kontrast a ubírají šatům lehkost), džínové bundy s tmavě modrým nebo černým odstínem, tenisky s robustní podrážkou

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.