Přejít k hlavnímu obsahu

Módní trend: Francouzky přísahají na určité doplňky, které vám nesmí chybět. Pořiďte si tenký pásek nebo slaměnou kabelku

Info ikona
Móda

Doplňky dodají každému vzhledu něco konkrétního, a proto je lze kombinovat tak často, jak chcete. Tyto tři kousky si od Francouzů vezmeme letos v létě.

Francouzky sází na tyto letní doplňky

Francouzky prostě vědí, jak na to! Stylové ženy se oblékají nadčasovým, klasickým a na trendech nezávislým způsobem. Kvalitní basic kousky, pár skvělých "poutačů" a kvalitní doplňky jsou jejich tajemstvím dokonalého vzhledu. Není tedy divu, že se každou sezónu inspirujeme v této krásné zemi. Zde jsou oblíbené doplňky francouzských žen na léto 2022:

Úzký pásek

Francouzky mají tendenci se oblékat žensky, sexy a rafinovaně. K širokým šatům a oversized blejzrům proto rády nosí úzké pásky. To zvýrazní nejužší část těla a dodá vašemu vzhledu krásnou siluetu. Ale takový ušlechtilý pásek vypadá dobře i s normálními modrými džínami a topem. Pásek je jedním z těch doplňků, za které můžete utratit nějaké peníze navíc za nákup kvalitního kousku. Používá se často, a proto by měl vydržet dlouho.

Slaměná kabelka

Tašky ze slámy a juty v copánkovém vzhledu a ve všech velikostech, tvarech a barvách zažívají letos v létě svůj dosavadní vrchol. Přestože byli praktičtí společníci z přírodních materiálů trendy již minulou sezónu, slaměné tašky jsou letos v létě nutností. Poznaly to zejména Francouzky, a proto už vybavily své šatníky těmi nejkrásnějšími modely. Díky přírodním barvám, jako je hnědá, béžová nebo krémová, se tyto tašky hodí ke každému vzhledu a lze je použít třeba i na dovolené jako plážovou tašku.

Výrazné šperky

Pokud jde o šperky, naši styloví Francouzi to mají jednoduché. Pár kruhových náušnic, pěkný prsten a letos v létě také extra velký náramek a letní outfit je hotový. Zlaté nebo stříbrné náramky ve formátu XXL vypadají obzvlášť krásně bez dalších náramků. Díky své velikosti jsou opravdovým poutačem pro oči a při samostatném nošení nevypadají příliš objemně. I zde vybírejte kvalitní kousek (např. pozlacené stříbro), jinak může šperk rychle působit lacině nebo se dokonce odřít.

 

 

Zdroj: Freundin, Answear

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.