Přejít k hlavnímu obsahu

Kam zmizel a jak dnes vypadá baculatý Jake ze seriálu Dva a půl chlapa? Vypadá jako bezdomovec, ale na účtě má miliony dolarů

Kdo by si nepamatoval na roztomilý kukuč, hlášky, které odrovnaly nejednoho seriálového diváka. Řeč je o herci Angusi T. Jonesovi, známém spíš jako Jake Harper, syn Alana a Judy. Šlo o jeho zatím největší roli, kterou však měla hořkosladkou příchuť, když se o ní herec později nelichotivě vyjadřoval.

Jake v podstatě vyrostl před očima milionům diváků, kteří seriál sledovali týden co týden. Ač byl v jednu dobu nejlépe placenou televizní dětskou hvězdou, v roce 2012 skončil. Neopomněl však o seriálu mluvit hanlivě a dokonce několikrát vyzval diváky, aby se na seriál přestal dívat. Jak šel čas s malým Jakem, kterého si, spolu s prostořekou hospodyní Bertou, vyžírkou Alanem, chladnou Evelyne a alkohol pijícím strýčkem Charliem, stal miláčkem seriálu?

Neuvěřitelná proměna Angus T. Jones

Nejkrásnější ženy z řad celebrit nad 40 let: Sofia Vergara, Beyoncé či Simona Krainová

Často se říká, že věk je jen číslo. Je-li vám víc, než na kolik se cítíte, hoďte to za hlavu. U těchto krásek to platí dvojnásob. Vypadá to, že vůbec nestárnou, právě naopak! Popírají přírodní zákony a vypadají čím dál lépe! Přibývající léta se na nich nijak nepodepisují a ony samy se činí, aby jejich postava byla stále výstavní a pleť jako ze žurnálu. Mnohdy kvůli tomu dřou do úmoru a dodržují striktní pravidla, jiným byly do vínku dány dobré geny. Které krásky umí hrát o čas?
svetzeny.cz

Herec malých rolí

Jako malý se Angus T. Jones objevil před kamerou už v osmi letech. Většinou hrál jen menší role ve filmech a seriálech. Jeho devízou byl roztomilý úsměv a buclaté tvářičky, které si diváci oblíbili. Největší zlom v dětské kariéře přišel s rokem 2003 a rolí Jakea Harpera. Celých dlouhých devět let jsme sledovali osudy malého synovce Charlieho.

Proslul svými vtipnými hláškami a seriál se dlouhé roky držel na prvních příčkách sledovanosti. V sedmnácti letech mu tak právem patřil titul nejlépe placený mladý herec, seriál mu vynesl hned dvě ceny. Nicméně, jak šel čas a Jake rostl před očima, měnil se i on sám, jako člověk. A to nejen fyzicky, ale především po psychické stránce. 

Krásná jen zvenčí: Winnie Ruth Judd zavraždila své kamarádky a jejich těla nacpala do cestovních kufrů. Přesto dožila na svobodě

Winnie Ruth Judd roku 1931 zavraždila své dvě kamarádky, rozřezala jejich těla a nacpala je do cestovních kufrů. V době vraždy jí bylo pouhých 26 let. Za hrůzný čin byl zpočátku Winnie odsouzena k trestu smrti, nakonec však dožila na svobodě. Přečtěte si, jaký byl příběh této mladé vražedkyně.
svetzeny.cz

Adventista sedmého dne

Zlomový pro něj byl rok 2012. V něm totiž oznámil, že v seriálu končí. To by nebylo nic zvláštního, v dlouholetých seriálech se běžně stává, že herci končí, protože chtějí vytěžit ze své popularity a nezapsat se jen jako herci jedné role.

To však nebyl případ Jonese. Ten se přidal k náboženské skupině Adventistů sedmého dne a jeho postoje a názory se radikálně změnili. Populární sitcom, který z něj udělal hvězdu, mu začal vadit. V roce 2013 řekl v rozhovoru s filmařem Adventistů sedmého dne Christopherem Hudsonem, že účinkování v sitcomu bylo neslučitelné s tím, že je skutečně zbožný člověk.

Jídelníček Julie Roberts: Dodržuje pravidla, ze kterých nikdy neslevuje. Zapomeňte na odříkání nebo diety

Dodržuje Julia Roberts skutečně dietní pravidla, a pokud ano, která? Můžeme vám prozradit jen toohle: její strategie je jednoduchá – a faktor požitku není zanedbán. Inspirujte se!
svetzeny.cz

Nesledujte tu špínu

Na Youtube zveřejnil herec video, ve kterém prosil diváky, aby seriál nesledovali. “Jake z Dva a půl chlapa nic neznamená. Postava neexistuje, pokud se na seriál díváte, tak prosím přestaňte. Já sám jsem v seriálu, ale nechci v něm být! Přestaňte si prosím plnit hlavu tou špínou.” Taková ostrá slova nezůstala bez odpovědi.

Tvůrci jeho postavu poslali na vojnu a objevoval se v něm velmi sporadicky a v jedenácté řadě dokonce vůbec nebyl. Od roku 2012 se držel v ústraní a hereckou kariéru pověsil na hřebík. O dva roky později se opět vyjádřil k seriálu a své roli v něm. “Byl jsem dobře placený pokrytec, mnoho věcí mi tehdy vadilo, ale přesto jsem to dělal dál. Seriál nevkusně zlehčoval vážná témata v našem světě” popsal, co mu vadilo.

Vyzkoušejte japonskou metodu na ploché břicho. Efekt je vidět za dva týdny.

Žádné doplňky stravy, drastické diety ani hodiny „pod palbou“ fitness trenéra. K dokonalému bříšku, které se po vánočním hodování tak nějak zakulatilo, stačí jen dvě minuty denně věnované speciální technice dýchání. Nevěříte? Tak to zkuste!
svetzeny.cz

Herecký důchod

Od té doby je “herec v důchodu”. Podle posledních informací dělá hudbu, ale straní se světa celebrit i sociálních sítí. Nedávno byl na veřejnosti vyfocen ve společnosti svého bratra. Vyšli si spolu na oběd v Los Angeles, oba dobře naladění. Ve 28 letém muži byste však hledali malého Jakea marně. Šedý kulich, brýle a především dlouhé černé vousy, které působí neupraveným dojmem změnili jeho vzhled k nepoznání. 

Zdroj článku