Přejít k hlavnímu obsahu

5 zaručených způsobů, jak svést svého manžela

Už máte dost nudných večerů, při kterých otročíte u sporáku, uspáváte děti a to vše dovršíte sledováním nekonečných seriálů? Užijte si večer plný sexu jako zamlada! Víme, co dostane vašeho chlapa spolehlivě do postele.

1. Uspěte děti

Za asistence dětského smíchu, křiku a neustálých dotazů se žádná romantika konat nebude. Ideálně dejte své ratolesti na hlídání prarodičům nebo kamarádce. Pokud takovou možnost nemáte, vymyslete pro ně na den velmi nabitý program. Večer pak budou unavení, po večeři usnou raz dva a vy budete mít klid a prostor pro radovánky.

2. Buďte úžasná

Možná si vybavíte scénu z filmu Deník Bridget Jonesové, ve které se Bridget precizně připravuje na křest Kafkovy knihy. Na radu přítelkyně „být úžasná“ si oholí nohy, depiluje třísla, umyje a vyžehlí vlasy a vybere „příšerné bombarďáky“, které však oproti sexy kalhotkám stahují břicho a stehna. To všechno, aby svedla svého šéfa Daniela Cleavera.

bgbgbgbgbggbjjjj11

V realitě žádné drastické změny nejsou třeba, ale abyste pro svého chlapa byla přitažlivá, musíte se mu líbit. Určitě vás často vídá v domácím oblečení a bez make-upu, překvapte ho proto dokonale upravená – s nalakovanými nehty, nalíčeným obličejem, v hezkých šatech a s podpatky. Nezapomeňte na vůni, vyberte třeba tu, kterou má na vás nejraději, nebo naopak nějakou, kterou ještě nezná…

3. Nepodceňte flirt

Laškování je zábavná hra a zároveň účinný způsob, jak dostat muže do postele. Nejdůležitější je oční kontakt! Když ho budete udržovat dostatečně dlouho, druhému tím napovíte, že o něj máte neobvyklý zájem. Skvěle funguje i úsměv, hlavně v kombinaci s občasnými jemnými dotyky. Podle sexuoložky Laury Janáčkové jsou pro muže stimulující i rudě namalované rty, a to proto, že jim podvědomě připomínají ženu při sexu. Možná to nevíte, ale během soulože se nám zvětšují a tmavnou rty.

4. Dopřejte mu

Svěřil se vám manžel s představami, které ho vzrušují a které by rád zrealizoval? Pokud se vám jeho sny vyloženě nepříčí, právě teď je ideální chvíle mu je splnit. Můžete ho klidně i předem natěšit – stačí, když mu před odchodem z práce pošlete lechtivou SMS.

5. Neřešte problémy

Nedořešené hádky, křivdy z minulosti nebo nedodržené sliby si nechte na jindy. Nic chlapa neotráví víc, než když na něj po celém dni v práci udeříte, že „zase něco neudělal“ nebo „kdy zařídí to, o čem jste spolu mluvili“. Namísto starostí mu otevřete v sexy šatech, namalovaná a příjemná. Uvidíte, že se odteď bude domů těšit mnohem víc. A sex bude stát za to!