Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Melrose Place, Heather Locklear, se ve svých 62 letech ukázala bez make-upu

Info ikona
Heather Locklear

Legendární seriál Melrose Place, který přišel na obrazovky v roce 1992, je ikonickou obdobou seriálu Beverly Hills 90210. Slávu přinesl mnoha lidem a mezi nimi nechybí ani úchvatná Heather Locklear (62), která se proslavila nejen svým hereckým talentem, ale i ohromující krásou. Tentokrát se ukázala bez make-upu a nutno podotknout, že by strčila do kapsy ženy mladší o desítky let.

Hvězda 90. let, která neztrácí krásu ani po šedesátce

Již v polovině 80. let se stala Heather Locklear jedním z výrazných obličejů televizních obrazovek díky svým rolím v populárních seriálech. V Dynastii ztvárnila postavu Sammy Jo Dean Carrington, a její výkon v Melrose Place jako Amanda Woodward jí vynesl ještě větší popularitu. Heather byla vždy známá svým stylovým vzhledem a elegantním vystupováním. Její charisma jí vyneslo do pozice jedné z ikon americké televize v 90. letech.

Čtěte také: Hvězdná Demi Moore bez retuše. Paparazzi fotografie ukázaly nejen celulitidu

Suri Cruise je téměř v 18 letech k nerozeznání od své matky Katie Holmes. Nad slavným otcem zřejmě definitivně zlomila hůl

Mohlo by se zdát, že mají všechno. Peníze, moc, slávu, a přesto se jim nevyhýbají životní události, které vás vezmou za srdce. Suri Cruise letos v dubnu oslaví 18. narozeniny a stává se věrnou kopií své slavné maminky. Otec, Tom Cruise, se do jejího života už zřejmě nevrátí.
svetzeny.cz

Plastiky? Heather Locklear údajně žádné nemá 

Její tvář vypadá v 61 letech naprosto neuvěřitelně. Nevíme, zda objevila elixír mládí, nebo jednoduše používá kvalitní produkty na svoji pleť, jisté je, že vypadá dokonale. Spekulace ovšem mluví o slavné herečce trochu jinak. Prudký nárůst popularity by zřejmě ustál jen málokdo. Slavná kráska tak údajně velmi brzy propadla drogám a alkoholu. Na jejích fotografiích lze vidět velké výkyvy, kdy je jednou dokonale krásná, jindy výrazně oteklá a její chování působí silně zmateně. 

Zase pije? O herečku se bojí blízcí

Ačkoli všechna tvrzení Heather popírá, v červenci 2023 se objevily informace, že znovu propadla alkoholu. Spekulace se vyrojily poté, co se na internetu objevilo video, na kterém vypadá Heather velmi utrápeně a mluví sama se sebou. "Tequila byla vždy její nápoj," tvrdil dále zasvěcenec pro Daily Mail. "Nemůže se od toho držet dál."

Problémy s váhou řeší léky

Hubnutí po 50 není žádná legrace. Každá z nás se s příchodem menopauzy vyrovnává po svém. Heather je údajně posedlá svoji vahou a zdá se, že pro dokonalou figuru je schopna udělat téměř cokoliv. Alespoň to tvrdí zahraniční bulvár. Zdroj, jehož identita nebyla zveřejněna, tvrdil, že Heather Locklear zhubla 40 liber (18 kg) po užití léku na cukrovku Ozempicu. "Je posedlá svou váhou," tvrdil blízký zdroj.

Čtěte také: Hubnutí po padesátce: Přechytračte svoje tělo a zvyšte hormony, bílkoviny i váhy

Kvíz: Jaromír Jágr nebo Václav Havel. Co víte o slavných českých osobnostech, které se proslavily ve světě? Otestujte si své znalosti

Jsme sice malá země, ale to neznamená, že bychom nezanechali stopu ve světovém kulturním, politickém a společenském dění. Dokazuje to řada slavných Čechů, kteří naši zemi proslavili. Podívejme se tentokrát na osobnosti od druhé poloviny 20. století až po současnost.
svetzeny.cz

Největší skandál Heather? Rozhodně pověst násilného člověka

Heather by se mohla zdát jako blond andílek, ovšem podle zahraničních médií je opak pravdou. V roce 2018 byla zatčena za domácí násilí na svém partnerovi. K incidentu se nikdy nevyjádřila, ani nevíme, zda šlo o nějaký její exces, když byla pod vlivem alkoholu, faktem ale zůstává, že byla ve vazbě. Na kauci, která vycházela cca na 400 tisíc korun, byla propuštěna, ovšem tento vroubek už jen tak někdo nezapomene. 

 

Heather Locklear během let. Podívejte se, jak se změnila
Zdroj článku