Přejít k hlavnímu obsahu

Suri Cruise je téměř v 18 letech k nerozeznání od své matky Katie Holmes. Nad slavným otcem zřejmě definitivně zlomila hůl

Mohlo by se zdát, že mají všechno. Peníze, moc, slávu, a přesto se jim nevyhýbají životní události, které vás vezmou za srdce. Suri Cruise letos v dubnu oslaví 18. narozeniny a stává se věrnou kopií své slavné maminky. Otec, Tom Cruise, se do jejího života už zřejmě nevrátí.

Suri Cruise byla jedním z nejsledovanějších dětí Ameriky

Její rodiče, Katie Holmes a Tom Cruise, se vzali v listopadu 2006, ale jejich manželství skončilo rozvodem v roce 2012. Od té doby byla Suri Cruise pod drobnohledem médií kvůli svému slavnému původu a také kvůli mediálnímu zájmu o její výchovu. Katie Holmes se po rozvodu stala hlavní opatrovnicí Suri, a je známo, že se snažila udržovat její život co nejvíce soukromým. Sama Suri ještě nikdy v životě neposkytla žádný rozhovor. Všechny informace mají zdroj pouze v jejím okolí jako jsou příbuzní, rodinní přátelé a další. 

Módní inspirace: Kalhoty podle Katie Holmes. Trend letošního roku vám prodlouží nohy

Katie Holmes je často chválena za svůj jednoduchý, elegantní a vkusný módní styl. Vyhýbá se výrazným a extravagantním trendům a často upřednostňuje klasické kousky, které zdůrazňují její přirozenou krásu. Často ji můžete vidět v stylových outfitech, jež kombinují pohodlnost s elegancí. V minulosti několikrát vsadila i na trend pytlovitých kalhot, které jsou trendem letošního roku.
svetzeny.cz

Manželství se rozpadlo, vztah otce s dcerou je přes 10 let na bodu mrazu

Manželství Toma Cruisea a Katie Holmes bylo jedním z nejvíce sledovaných a medializovaných. Pár se vzal v listopadu 2006 ve městě Bracciano v Itálii, po relativně krátkém randění, které začalo v roce 2005. Manželství bylo zpočátku vnímáno jako jedno z nejvýznamnějších v showbyznysu. Přestože se zdálo, že jsou Cruise a Holmesová šťastní, po spekulacích přišel o šest let později rozvod. V červnu 2012, oznámili, že se rozvádějí. Rozvod byl dohodnutý a relativně rychlý, což přispělo k minimalizaci mediálního povyku.

Hlavním důvodem rozvodu byly rozdílné náboženské a filozofické přesvědčení Toma Cruise, který je známým scientologem, a Katie Holmes, která se začala zajímat o scientologii během manželství, se ale nakonec rozhodla opustit tuto náboženskou organizaci. V jednom rozhovoru přiznal, že za rozvodem stála snaha Katie Holmes chránit Suri před vlivem scientologické církve. Katie získala v rámci rozvodu plnou právní péči nad jejich společnou dcerou Suri Cruise a vztah otce s dcerou se ocitl na bodu mrazu.

Čtěte také: Extrémní výškové rozdíly slavných: Některé vztahy je neustály, jiné překonaly i další odlišnosti

Našla elixír mládí: Hvězda a bývalka Toma Cruise Katie Holmes vypadá ve 43 letech jako holčička

Kdo by neznal „slušňačku“ Katie Holmes (43), která hrála v ikonickém seriálu Dawsonův svět? Herečka, která se mimo jiné proslavila vztahem s Tomem Cruisem. Fotografové načapali Kate v centru města a z jejího vzhledu vám bude přecházet zrak.
svetzeny.cz

Tom Cruise Suri údajně neviděl více než 10 let

Z prvního manželství s Nicole Kidman má Tom 2 adoptované děti, které jsou shodou okolností také členové scientologické církve. Suri se z tohoto vlivu vymanila díky své matce a dle zahraničních médií je toto ten důvod, proč se otec s dcerou už nevídá. Cruisovi bylo údajně doporučeno dceru opustit!  

Autorka zabývající se scientologickou církví, Samantha Domingo, pro Us Weekly řekla, že Tom nesměl mít vztah se Suri, protože není členkou scientologické církve. Cruise ale vysvětloval vše úplně jinak. Hlásal, že svou dceru nevídá například kvůli pracovní vytíženosti. 

Jak vypadá Suri dnes? Podívejte se do naší galerie

Suri Cruise během let
Zdroj článku