Přejít k hlavnímu obsahu

Módní inspirace: Kalhoty podle Katie Holmes. Trend letošního roku vám prodlouží nohy

Katie Holmes je často chválena za svůj jednoduchý, elegantní a vkusný módní styl. Vyhýbá se výrazným a extravagantním trendům a často upřednostňuje klasické kousky, které zdůrazňují její přirozenou krásu. Často ji můžete vidět v stylových outfitech, jež kombinují pohodlnost s elegancí. V minulosti několikrát vsadila i na trend pytlovitých kalhot, které jsou trendem letošního roku.

Katie Holmes je módní inspirací pro ženy různého věku

Katie Holmes preferuje jednoduché barvy a čisté linie. Obléká se vkusně a vytváří dojem sofistikovanosti bez ztráty pohodlí. Její styl je často považován za nadčasový a univerzální, což znamená, že se snadno přizpůsobuje různým příležitostem. V minulosti opakovaně vsadila na pytlovité a široké kalhoty, které navzdory očekávání postavě velmi lichotí. Zvýrazní linii pasu a opticky prodlouží nohy. Lze vybírat z několika materiálů, a tak je můžete nosit v létě i v zimě.

Baggy kalhoty jsou stylové už po tři desetiletí

Jedním typem širokých kalhot, které jste v minulosti mohli na slavné herečce vidět, jsou tzv. baggy kalhoty. Tento styl kalhot je známý svým volným a širokým střihem, zejména v oblasti boků a nohou. Tento trend vznikl v 90. letech a stal se populárním mezi mladými lidmi a hip-hopovou kulturou. Dnes jsou baggy kalhoty symbolem s ležérního, ale elegantního stylu oblékání.

Produkty pro krásnou pleť bez vrásek, které v roce 2024 musíte mít

Péči o pleť by se ženy měly věnovat v jakémkoliv věku. Pokožka se s přibývajícím věkem přirozeně mění, vrásky přibývají, a tak je třeba obměňovat i produkty, které používáme. Přinášíme vám výběr několika top produktů, které by žádné ženě neměly v roce 2024 chybět v její kosmetické taštičce.
svetzeny.cz

Wide Leg Jeans se od baggy kalhot příliš neliší

Katie miluje pohodlí, které si dopřává, aniž by si ubrala na eleganci či stylu. Často proto obléká i kalhoty s širokými nohavicemi, které můžete často vidět pod názvem „Wide Leg Jeans“. Oproti baggy jeans, které mohou být volnější po celé délce nohavic, wide leg jeans mají obvykle rovnoměrně široké nohavice od boků až po dolní okraj. Tento střih vytváří elegantní vzhled a může být nošen v různých situacích, od ležérního až po formální. Když jsou správně střižené a nohavice jsou dostatečně dlouhé, mohou opticky prodloužit nohy a vytvořit iluzi delší postavy. Nohavice by měly končit na správném místě - ideálně tak, aby skrývaly většinu obuvi, ale nebyly tak dlouhé, že by překážely pohybu.

Galerie: Módní inspirace podle Katie Holmes

Galerie: Nejkrásnější zimní boty, které jsou trendy a zahřejí vás. Seženete je za pár stovek

Teploty pod nulou si žádají teplé oblečení a hlavně boty. Protože jak říkaly už naše babičky, nejhorší je nastydnout od nohou. Přinášíme galerii tipů na trendy pohodlné boty, ve kterých vám nebude zima a neuklouznete v nich na ledovce.
svetzeny.cz
Zdroj článku