Celebrity se předhánějí v originálních outfitech. Nevkus, nebo nový trend?

21322 | 24/07/2017
Celebrity se předhánějí v originálních outfitech. Nevkus, nebo nový trend?

Přidejte si Svět ženy do oblíbených na Google zprávách

Originalitě se meze nekladou, i když někdy to je možná ku škodě. Poskládali jsme pro vás galerii 7 fotek hollywoodských celebrit a bláznivých outfitů, které za poslední měsíc oblékly.

Sedm slavných žen, sedm bláznivých outfitů. Někdo je chválí za originalitu, někdo si zas klepe na čelo, co se dnes ještě považuje za módu. Kožený růžový overal Gigi Hadid vzbudil, stejně jako hadí kabát Celine Dion, velkou vlnu údivu. Co si o zvoleném oblečení slavných žen myslíte vy? Dejte nám vědět na Facebooku.

Dostávala jsem dřevákem na zadek: Herečka Zuzana Zlatohlávková otevřeně nejen o svém divokém temperamentu a tenisové kariéře

Nejčtenější články

Osobnosti Junko Tabei, první žena na Mount Everestu během výstupu přežila pád laviny, vyhrabali ji zpod sněhu a ona stejně došla na vrchol Junko Tabei, 1985

Celebrity Nespoutaný Jason Momoa slaví narozeniny: Život v karavanu za miliony, nová osudová láska a tajné plány na důchod Jason Momoa slaví narozeniny.

Móda a krása Bylinkový odvar babičky Libušky za pár korun: Zastavuje padání vlasů po padesátce stejně účinně jako drahá séra, zklidní svědící pokožku a posílí paměť

Doporučujeme

Načíst další