Přejít k hlavnímu obsahu

Tom Cruise se vzdal své dcery na doporučení církve. Vyrůstá bez něj už 10 let a roste do krásy

Suri Cruise (17) platila za protěžované děvčátko, které táta nedal z ruky. Od svých sedmi let však otce nevídá a ani se k němu nechce hlásit. Důvod? Cruisova posedlost ideologií scientologické církve. Podívejte se, jak se z malé holčičky stává dospělá krásná slečna, která nikdy oficiálně rozhovor nedala. Zdroje z jejího okolí ale mluví jasně.

Eva Burešová zvažovala i konec kariéry. Hvězdná herečka nezvládá nenávist na sítích

Eva Burešová (29) dřela celý svůj život, aby byla slavná. V roce 2011 soutěžila v Česko Slovensko má talent a splnil se jí sen. Její kariéra se rozjela a Burešovou zná téměř celá republika. Sláva má ale i odvrácenou tvář a tu Eva Burešová, zdá se, nezvládá.
svetzeny.cz

Vypadali jako pár, který nic nezlomí, nakonec je zlomila kontroverzní víra. Rozvod Katie Holmes (44) a Toma Cruise (60) se zapsal mezi top nejdramatčtějších rozpadů manželství. Boj o získání dcery do výlučné péče byl pro Holmes vyčerpávající, nakonec dceru uhájila s tím, že ji otec bude vídat jednou za čtrnáct dní. To však fungovalo jen rok po rozvodu. Malé Suri, která byla vychovávaná jako katolička, se otec raději na doporučení církve vzdal. 

10 let ticha

„Dříve si často volali přes Skype a psali, ale to se drasticky omezilo. Tom se pak neustále vymlouval na své závazky u filmu a nedostatek času. Odpojil se postupně od Katie a pak také od Suri. Neviděl ji od jejích sedmi let,“ citoval zdroj z blízkého okolí páru v roce 2013 magazín In Touch.

Vztahy se neurovnaly ale ani po letech. Suri už svého otce vůbec nezná. Deset let s ním nebyla v žádném kontaktu. Nechodí ani na jeho filmy, v jejím životě zkrátka nehraje žádnou roli, “ vyjádřil se k současné situaci informátor pro The New York Post a doplnil: „Suri se hlásí na všechny možné školy. Její máma Katie chce, aby zůstala v New Yorku, aby si byly stále nablízku. Je na dceru velmi pyšná, ale zároveň ji extrémně přehnaně chrání." 

Lásky z archivu: Tom Cruise a Katie Holmes

Po dlouhou dobu byli ikonickým párem Hollywoodu. Veřejnost a novináře pár překvapil hned dvakrát. Poprvé rychlým zasnoubením, podruhé nečekaným rozvodem. Pojďme si zavzpomínat na jejich šťastné chvíle i složitý rozchod a podívat se na to, jak velkou roli v jejich vztahu hrála scientologická církev.
svetzeny.cz

Expanze do módního světa

Sedmnáctiletá Suri je mimořádně nadaná, už nyní je však zřejmé, že ačkoli podělila i umělecký talent, ve šlépějích slavných rodičů kráčet nebude. Víc než herectví ji uhranul svět módy, její další kroky nyní míří na prestižní školu pro módní návrháře. Studia jsou hrazená z nařízení soudu z Tomova rozpočtu. 

Chladné vztahy

Stejně jako s otcem má Suri nulový kontakt se svými sourozenci - Isabelou (21) a Connorem (28), které byly adoptovány po čas manželství s Nicole Kidman. I v tomto případě vztah ztroskotal na faktu, že Nicole odmítla vstoupit do církve. Narozdíl od Suri však po rozvodu děti připadly do Tomovy výhradní péče, odmalička jsou vedeni k scientologii. 

Suri během let
Zdroj článku