Přejít k hlavnímu obsahu

Hollywoodští idolové, které byste líbat rozhodně nechtěli: Uslintaný polibek od Toma Cruise nebo herečka, která smrdí po česneku

Info ikona
Tom Cruise

Když se díváte na film se svým oblíbeným idolem, kolikrát si představujete, že by líbal zrovna vás. Občas ale není o co stát. Například Tom Cruise (61) prý při polibku strašně slintá a jeho kolegyně si klidně před líbačkou dopřeje pořádnou dávku jídla s česnekem.

Tom Cruise se vzdal své dcery na doporučení církve. Vyrůstá bez něj už 10 let a roste do krásy

Suri Cruise (17) platila za protěžované děvčátko, které táta nedal z ruky. Od svých sedmi let však otce nevídá a ani se k němu nechce hlásit. Důvod? Cruisova posedlost ideologií scientologické církve. Podívejte se, jak se z malé holčičky stává dospělá krásná slečna, která nikdy oficiálně rozhovor nedala. Zdroje z jejího okolí ale mluví jasně.
svetzeny.cz

Nejen postelové scény, ale i obyčejný polibek je pro některé herce doslova utrpením. Dívá se na ně přitom minimálně dalších deset lidí ze štábu a ještě musí líbat někoho, kdo zrovna tuto techniku neovládá nebo mu nesnesitelně smrdí z pusy. Kdo patří v Hollywoodu mezi postrach líbacích scén.

Po polibku s Cruisem můžete rovnou do sprchy

Patří k idolům žen už od dob natočení Top Gunu. Cruise sice nevyrostl do ideání výšky pro muže, ale vše dohání pěknou tváři, kterou neztratil ani překročením šedesátky. Ovšem líbat se za celou dobu nenaučil a to má za sebou hodně bohatou kariéru filmového svůdníka. „Líbání s Tomem bylo lehce ulepené a trochu mokré. Opravdu jsem na konci dne přišla domů a naříkala nad tím, kolikrát jsme to museli udělat,“ svěřila herečka Thandie Newton, jež s Cruisem natáčela Mission: Impossible 2.

Nechutný pirát z Karibiku Orlando Bloom

Kritice se nevyhnul ani takový krasavec, jakým je Orlando Bloom (46). Filmový Legolas nebo pirát z Karibiku zvedá ženám tep, jen co se objeví na scéně. Minulý rok pobýval i v Praze a fanynky se mohly uběhat, když sledovaly po ránu Orlanda, jak trénuje fyzičku na nábřeží. Pro polibek by vypustily duši, ale podle jeho kolegyně Zoe Saldany je líbání s Bloomem naprosto nechutné.

Jak dnes vypadá Irenka z Dědictví aneb Kurvahošigutntág? Šárka Vojtková neunesla velkou slávu a utekla z Česka

Nezapomenutelná role ‚‚prostitutky” Irenky změnila přes noc Šárce Vojtkové (50) život. Lidé poznávali dospívající dívku, která se nestyděla ve filmu odhalit skoro vše a dostalo se jí nebývalé popularity. Dnes bychom ale v hereččině tváři těžko hledali podobu s její nejslavnější a jedinou rolí. Podívejte se, jak dříve slavná kráska vypadá.
svetzeny.cz

Vášeň a procítěnost Leonardo DiCaprio postrádá

Vyhlášený hollywoodský proutník Leonardo DiCaprio (48) by mohl svými skalpy krásných žen vytapetovat celý dům. Čím dál mladší modelky mu nadbíhají rychlostí blesku a stejně tak rychle je herec vyměňuje za další krasavice. Musí mít tak neskutečné charisma nebo že by roli hrálo tučné konto? Božský Leo je totiž pěkný suchar, alespoň co se nějaké vášně nebo erotického náboje týká. „Myslím, že Leonardo je milý chlap, ale nikdy bych ho nechtěla za milence. Nebyla tam žádná vášeň. Žádná opravdová procítěnost v našich milostných scénách,“ přiznala Virginie Ledoyen, která s DiCapriem natáčela dnes už kultovní film Pláž. 

Upocené políbení od Angeliny Jolie

Nemůžeme vynechat ani hollywoodské krasavice. Překvapivě v líbání propadla jedna z nejhezčích žen světa Angelina Jolie (48). Její plné rty přitom vybízejí k tomu, aby je někdo políbil a pár let mě tuto výsadu nestárnoucí hezounek Brad Pitt. Přesto u jednoho z kolegů herečka zcela propadla. „Můžu vám říct, jaké bylo ji políbit na place. Trapné, zpocené a ne moc příjemné,“ nebral si herec James McAvoy servítky.

 


 

Líbací scéna Angeliny Jolie

Smrdutý dech Jennifer Lawrence

Nelehké to mají kolegové také s oscarovou Jennifer Lawrence (32). Nestěžují si sice na hereččinu techniku líbání, ale na zápach z úst. Sympatická kráska totiž neřeší, co má zrovna natáčet a tak se klidně pořádně nacpe česnekem a jde do akce. Své o tom ví Liam Hemsworth, který s Lawrence natáčel úspěšné Hunger Games. ‚‚Jennifer měla ve zvyku často jíst něco s česnekem nebo tuňákem a oznámila to vždy před natáčením scény. Mám ji rád, ale líbání s ní bylo opravdu nepříjemné," prásknul herec, že to bylo opravdu utrpení.

Líbání je s těmito hvězdami sice za trest, ale i tak bychom si to s jejich kolegy vyměnili.
Zdroj článku