Přejít k hlavnímu obsahu

Orlando Bloom navštívil ukrajinské uprchlíky v Moldavsku. Herec opět dokázal, že má dobré srdce

Orlando Bloom opět světu dokázal, že má srdce na správném místě. Hvězda Pána prstenů a Pirátů z Karibiku navštívila uprchlické centrum v Moldavsku a poděkovala všem dárcům, kteří přispívají charitativní organizaci OSN UNICEF, která uprchlické centrum provozuje.

Pohledný herec s dobrým srdcem

Orlando Bloom se narodil 13. ledna roku 1977 ve Velké Británii. Tento pohledný hnědovlasý herec se proslavil především rolí Legolase v trilogii Pán prstenů a Willa TurneraPirátů z Karibiku. Jako Paris se blýsknul také ve filmu Troja a v roli ušlechtilého rytíře Baliana ve filmu Království nebeské. V soukromí miluje adrenalinovou zábavu a také pomáhá charitativním organizacím. Jednou z nich je právě UNICEF.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Budete překvapeni: Britney Spears se ukázala bez make-upu a fanoušci ji za to milují

Pop ikona se podělila o to, proč zvažuje, že se zbaví všech produktů kromě jednoho. Podívejte se na selfie, kde jí to neuvěřitelně sluší!
svetzeny.cz

Potkával prchající babičky i děti

Pětačtyřicetiletý herec Orlando Bloom, který je velvyslancem charitativní organizace UNICEF, navštívil uprchlické centrum v Moldavsku. Podobných akcí se přitom nebojí, kdy v roce 2016 navštívil jako velvyslanec organizace válkou zasaženou Ukrajinu. Tenkrát navštívil děti, jejichž škola byla zničena střelbou na východní Ukrajině. Dokonce se herec nacházel pouhé tři kilometry od válečné zóny, kde byla škola zasažena. Orlando Bloom se tak stal první prominentní celebritou, která od začátku konfliktu na Ukrajině navštívila tuto oblast v rámci organizace UNICEF. Nyní se v podobné situaci ocitnul znovu, tentokrát v Moldavsku, kde navštívil prostor „Blue Dot“ podporovaný organizací UNICEF, kde se zastavovaly ženy s dětmi, aby si odpočinuly při útěku z Ukrajiny. „Potkal jsem děti, matky a babičky prchající před hrůzami a strachem z války na Ukrajině. Někteří viděli bombardování svých čtvrtí a mnozí za sebou nechali své blízké,“ řekl herec. Bloom také poděkoval přispěvatelům charitativní organizace

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Dwayne Johnson a jeho luxusní bydlení: Prohlédněte si kino, tenisový kurt nebo nahrávací studio. Tady najdete všechno!

Na Instagramu ho sleduje neuvěřitelných 305 milionu fanoušků a v Americe se řadí mezi ty nejslavnější celebrity, které mají zároveň obrovský vliv. Miláček žen,"The Rock", vás nyní nechá nahlédnout do svého luxusního domu.
svetzeny.cz

Soucítil s rodinami

Během své dvoudenní návštěvy navštívil také Moldexpo, což je výstavní cestrum v Kišiněvě, hlavním městě Moldavska. To bylo přeměněno na uprchlické centrum. Zde se setkal s pětičlennou rodinou, která utekla před válkou jen s oblečením, které měli její členové na sobě. „Mnoho rodin a dětí, se kterými jsem mluvil, opustilo nejen své domovy, ale také školu, přátele, členy rodiny a téměř vše, co vlastní,“ řekl Bloom. Ten s rodinami soucítil, jelikož má sám devatenáctiměsíční dceru s manželkou Katy Perry a jedenáctiletého syna z prvního manželství. Uvedl, že si jako otec nedokáže představit rozrušení a zmatek, které rodiny musí cítit. Uvedl také, že bylo srdcervoucí vidět rodiny, které proudily přes hranice jen s několika věcmi a nevěděly, kde jejich cesta skončí. UNICEF také pomáhá asi 450 dětem, které se ukrývají v podzemních stanicích v Charkově, městě na severovýchodě Ukrajiny, které se nachází přímo ve válečné zóně. Pomocní pracovníci zde poskytují emocionální podporu, terapii uměním, hračky i knihy. Od začátku války uprchlo z Ukrajiny již více než 1,8 milionu dětí a desítky tisíc dětí přešly do Moldavska. Mnoho uprchlíků pokračuje ve své cestě do jiných zemí, zatímco téměř 100 tisíc, z nichž polovinu tvoří děti, zůstalo v Moldavsku s hostitelskými rodinami.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Prohlédněte si Alex Marešovou! Leoš Mareš sdílel společnou fotografii: ‚‚Táta a dcera‘‘ napsal

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (45) sdílel společnou fotku se svojí novorozenou dcerou Alex. Miminko si konečně můžete podrobně prohlédnout!
svetzeny.cz
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon