Přejít k hlavnímu obsahu

Herečka Petra Bučková zažila nemilé chvilky: Byla tak ošklivá, že si od ní lidé odsedávali

Jde z role do role, přesto hvězdnými manýry Petra Bučková (44) rozhodně netrpí. Spíše seriálová herečka má za sebou zkušenosti i se zahraniční produkcí. Během natáčení ji ale hodně překvapilo, že se lidé při pohledu na její tvář, až hnusem oklepali a raději si od ní odsedávali.

Mohlo by se vám líbit

Věk nejde zastavit: Modelka Kate Moss se vrátila k cigaretám a ukázala vrásčitou tvář bez make-upu

Ani modelka a v minulých dobách i nejkrásnější žena světa Kate Moss (49) nedokáže zastavit stárnutí. Rok před padesátými narozeninami ukázala svoji tvář bez make-upu a fanoušky překvapila s cigaretou v ruce. Půvabnou tvářičku byste v běžném životě nejspíš nepoznali.
svetzeny.cz

Stalo se tak při jedné ze scén televizní série Carnival Row, kde měla Petra, jakožto jedna z mála českých hereček, jež mluví plynně třemi jazyky trošku nezvyklou roli. 

Ošklivá kentaurka Bučková

‚‚Hrála jsem kentaurku, takže jsem měla celotělovou masku a druhou kůži na obličeji. Vypadala jsem jako něco mezi koněm, zrůdou a člověkem. Byla jsem strašně hnusná,” smála se Bučková v pořadu Face to Face, že měla i nasazovací koňský zuby. ‚‚Ode mě si i lidé v cateringu odsedávali a nemohli se na mě ani podívat. A to ani já sama na sebe,” dodala Petra, že maska byla opravdu skvěle propracovaná. Všiml si ji ale jeden z velkých hollywoodských krasavců!

Petry oči upoutaly Orlanda Blooma

Hlavní roli v seriálu totiž hraje Orlando Bloom (46). Když se s ním pak už odmaskovaná Petra potkala na chodbě, dal se ní herec do řeči. ‚‚Zastavil mě a začal se mnou mluvit. Já se ho ptala, jak ví, kdo jsem a on, že mě poznal podle očí, svěřila sympatická brunetka, že ji to velmi mile překvapilo. A není se čemu divit, nejedna žena by jen za pouhý Orlandův úsměv platila zlatem. Pro Petru to byl však jen herecký kolega a kolena se jí podlamují z někoho úplně jiného.

Petra Bučková v odporné masce

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

V mládí nádherná kráska vévodkyně z Alby: Měla 22 hrabství a nejvíce titulů na světě. Poslední chvíle strávila s manželem ve věku syna

Byla multimilionářkou, mecenáškou umění, ikonou módy a přítelkyní královské rodiny. Byla také rebelkou, milenkou a flamenkovou tanečnicí. Byla vévodkyní z Alby, jednou z nejvlivnějších a nejkontroverznějších postav ve španělských dějinách.
svetzeny.cz

Vzdálenost není pro vztah překážkou 

Deset let je už šťastně zadaná ve vztahu na dálku. Partner Thomas žije v Rakousku a na cestách tak Petra tráví hodně času. Mohla by napsat knihu o tom, jak si udržet partnerství, kde vzdálenost rozhodně není překážkou. ‚‚Nejdůležitější je neposlouchat okolí. Každý na začátku říkal, že to nevydrží. Následovalo, co budu dělat, až budu chtít děti. Že se vztah musí stále posouvat a tak dokola,” popsala herečka, kterou můžeme znát například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, nebo z minisérie Jitřní záře. Takové řeči ji ale v žádném případě nerozhodily a s přítelem, iluzionistou a psychoterapeutem jsou šťastní i bez společného potomka.

Maminkou už asi nebude

Petra se smířila s osudem, že asi nikdy nebude mít vlastní dítě. ‚‚Nepřišlo to, ale já mám děcka hrozně ráda, ale spíš jsem takový parťák,” říká upřímně herečka, pro kterou je i věk trochu překážkou. I když… Je mnoho známých celebrit, které rodily až po čtyřicítce. Zatím je tak alespoň nevlastní maminkou Thomasově dceři a ve společném soužití je více než spokojená. 

Petra je pro svou všestrannost velmi oblíbenou herečkou
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška