Přejít k hlavnímu obsahu

Modré jsou upřímné, zelené citlivé. Co dalšího o vás prozradí vaše barva očí?

Info ikona
zelené oko

Věděla jste, že vaši povahu ovlivňuje nejen vaše znamení zvěrokruhu, ale také například barva vašich očí? Máte oči zelené, modré anebo hnědé? Záleží na tom více, než byste si možná myslela. Zjistěte, co o vás prozradí vaše barva očí.

Oči jsou oknem do duše. A v případě jejich barvy tohle rčení platí dvojnásob. Oči totiž vyzařují energii, která prozrazuje naši povahu a temperament. Barva očí vypovídá nejen o psychologických projevech jedince, ale také o jeho případných dalších mimořádných schopnostech. Mezi čtyři základní barvy očí jsou považovány zelené, modré, šedé a hnědé oči. Mimořádně vzácné a výrazné jsou černé oči. Co o vás vypovídají právě ty vaše?

Zelené oči

Lidé se zelenýma očima patří mezi nejhodnější a nejmírnější. Mohou se vypracovat i na vyšší pozice, bývá to pro ně však daleko obtížnější než pro ostatní. Neradi totiž říkají svému okolí nepříjemnosti a nechtějí se s nikým dostat do konfliktu. Protože neradi své okolí dráždí, pracují raději sami, aby se vyhnuli případným konfliktům a neshodám. Jedinci se zelenýma očima dokážou však být stejně silně výbušní jako přecitlivělí a nostalgičtí. Jejich temperament je střídavý. Dokáží se naštvat kvůli nepodstatné věci a stejně tak se vydrží nerozplakat, i když mají vážný důvod. Jsou proto jen velice těžce předvídatelní. Úspěchu nedosahují tak často jako ostatní pro svou neprůbojnost. Jejich pohonem a zároveň sílou, která jim pomáhá dosahovat úspěchů, je podpora a důvěra od blízkých a přátel, kterých si tito jedinci váží. Zajímavostí je, že zelenoocí lidé si často nejvíce sedí právě se zelenookými. Bázlivost ale těmto lidem často brání v dosahování větších úspěchů. Právě proto jich nedosahují tak často jako jiní. Energie zelených očí je často nestálá a neustále se proměňuje. Někteří jedinci se zelenýma očima se ale občas dokáží změnit k lepšímu.

Modré oči

Modré oči symbolizují upřímnost, ale také náladovost. Energie této barvy je velice silná. To lze poznat na povaze modrookých lidí, kteří jsou svérázní a neovladatelní. Navíc bývají také dost náladoví. Dokáží se bezdůvodně radovat, ale i naštvat nebo být smutní. Sami nevědí, co od nich druhý den můžete čekat, natož, abyste to mohli vědět vy. Jsou ale také dost citliví a zranitelní. Protože jsou zároveň velkými snílky, často jim jejich tajná přání vesmír plní a jejich sny vychází. Stejně tak ale dovedou být lidé s modrýma očima také krutí a nemilosrdní. I přes to se na ně dá spolehnout, protože jindy vás zase dokáží vytáhnout z maléru. Celkově patří mezi zodpovědné lidi, kterým se i přes jejich proměnlivost a náladovost, dá plně důvěřovat. Lidé s šedýma očima mívají podobnou a stejně proměnlivou povahu.

Prvomájový horoskop: Dostanete polibek, nebo uschnete? Vášeň potká ryby a berany

svetzeny.cz

Hnědé oči

Lidé s hnědou barvou očí jsou rozenými vůdci. Bývají často na vedoucích a manažerských pozicích. Během sociálního kontaktu s nimi vám ale mnohdy hrozí velká ztráta energie, protože se mezi nimi najde i velká řada energetických upírů, kteří vám vysají dobrou náladu i veškerou energii. Abyste se tomu vyhnuli, nepovídejte lidem s hnědýma očima raději moc detailů ze svého osobního života, ani jim nesdělujte velká tajemství. Zároveň jsou ale rádi nápomocní, proto se nemusíte ostýchat požádat člověka s hnědýma očima bez obav o pomoc.

Černé oči

Lidé s černýma očima jsou velice podobní těm s hnědýma očima, avšak s jedním podstatným rozdílem. Nikdo z nich se neřadí mezi takzvané energetické upíry, protože jsou jedinci s černýma očima naopak duchovně velice otevření. Velice podobnou povahu mají i jako lidé se zelenýma očima, akorát nejsou tolik proměnliví, náladoví a nestálí. Energie černých očí je naopak velice stabilní. Mají rádi svobodu a volnost, stereotypní práce není nic pro ně. Bývají také zároveň velkými choleriky, podobně jako hnědoocí lidé. Ve vztazích dokáží projevovat city, stejně tak se ale klidně se svým partnerem rozejdou, když se jim vztah začne zajídat. Zvláště střelci a berani s černýma očima jsou rozenými dobrodruhy, jsou společenští, energičtí a nezkazí žádnou zábavu.

Zdroj: pronaladu.cz

Přitáhněte k sobě lásku: Naučte se zvýšit svoje emocionální a spirituální vibrace. Základem je vděčnost, ale například i odpuštění

svetzeny.cz