Přejít k hlavnímu obsahu

Prvomájový horoskop: Dostanete polibek, nebo uschnete? Vášeň potká ryby a berany

Info ikona
Kvetoucí strom

Rádi byste se svou drahou polovičkou zažili na prvního máje opravdovou romantiku, ale nejste si jistí, zda jsou vám hvězdy nakloněny? Jedno je jisté. Hned tři znamení prožijí skutečně romantický první květen. Jste mezi nimi?

Zatímco někdo je rozený romantik, jinému přehnané projevy citů a výlevy lásky mnoho neříkají. Co když jsou ale tentokrát konstelace planet a hvězd na vaší straně? Na tato znamení čeká opravdu skvělé zahájení měsíce května. Alespoň tedy v oblasti lásky a vztahů. Zjistěte, která to jsou.

Berani

Berani se mohou na prvního máje skutečně těšit. Tomuto energickému znamení bude v oblasti lásky přát celý květen. Stejně tak jeho začátek. A není se čemu divit. Planeta lásky Venuše bude totiž ve znamení berana téměř po celý květen. První květen můžete s partnerem využít k oživení vztahu, stejně jako k projevům lásky a romantiky. Dostanete tak dokonalou příležitost urovnat svůj dosavadní vztah. Stejně tak, pokud patříte mezi nezadané jedince, budete mít mnoho příležitostí k seznámení a potkání pana pravého. Pozor dejte pouze na svou prostořekost a ohnivost, když se naštvete. Díky planetě štěstí Jupitera, které přejde do vašeho znamení 11. května, spolu s Venuší a Marsem, který vládne vašemu znamení, se u vás dá do pořádku mnoho věcí v oblasti lásky a celý měsíc květen toho bude důkazem.

Ryby

Ryby mohou hned na začátku května objevit svou druhou polovičku. Celý měsíc květen jim bude v oblasti lásky přát. Stejně tak první máj, kdy mají šanci dostat od nového partnera velkou pusu. Hned od prvního května mohou ryby v lásce dosáhnout pozitivních změn, stačí jen chtít. Pomůže vám vaše představivost a síla myšlenek. Máte šanci si doslova vysnít to, co od nového či již existujícího vztahu vlastně čekáte a to se vám splní. První máj pro vás bude v tomto novém a šťastném období teprve začátek. Navíc vám v tento den bude nahrávat i vaše romantičnost a melancholická povaha, která vám zajistí velice láskyplné prožitky, na které pravděpodobně nikdy nezapomenete. Je dost pravděpodobné, že první máj pro vás bude součástí romantického víkendového pobytu nebo dovolené, kam vás vaše nová známost vytáhne.

Blíženci

Blížencům bude v lásce přát až do 23. května vládnoucí planeta Merkur. Umožní jim s partnerem vyřešit staré spory a neshody. Jejich vztah získá novou vášeň. Hned první máj pro ně bude doslova dnem plným láskyplných zážitků a romantiky. Pravděpodobně se se svým partnerem budete smát od ucha k uchu, kromě toho, že se zasmějete a pobavíte, se rozhodně nemusíte bát, že byste uschnuli. Od svého partnera dostanete hluboký a opravdový vášnivý polibek, na který jenom tak nezapomenete. Je dost možné, že vás čeká netradiční romantický výlet zakončený společnou koupelí s bublinkami. Nouze nebude ani o dobrodružství, kterého jak na prvního máje, tak během celého května zažijete dostatek. Pozor, by si zejména v květnu měli dávat nezadaní a nerozhodní blíženci, aby se nestali přelétavými.

Býk

Býkům celý měsíc přeje jejich vládnoucí planeta lásky Venuše. Stejně tak i první květen nabídne býkům možnost ve vztahu urovnat i staré neshody, navíc se dočkají také pořádné dávky romantiky. Jejich dlouhodobý vztah získá nejen v tento den úplně nový náboj. Pomůže vám, když budete partnerovi dostatečně naslouchat a projevíte trochu trpělivosti. Nejvíce úspěšný pro vás bude konec května, protože začne vládnout planeta Venuše. Nakloněna vám bude i planeta komunikace Merkur. Nejen prvního května tedy poznáte, že láska je to nejkrásnější, co můžete prožívat. Tento den pro vás bude plný romantiky a vášně. Dočkáte se od své drahé polovičky pořádné hubičky i malého dárku.

Zdroj: zeny.iprima.cz