Přejít k hlavnímu obsahu

Přitáhněte k sobě lásku: Naučte se zvýšit svoje emocionální a spirituální vibrace. Základem je vděčnost, ale například i odpuštění

Info ikona
psychologie

Vibrace ovlivňují stav bytí, atmosféry nebo energetické kvality osoby, místa, myšlenky nebo věci. Dokonce i Albert Einstein prohlásil, že všechno v životě jsou vibrace. Určitě už jste slyšeli, že cokoliv nabídnete světu, se vám vrátí zpět. Zkuste vibrovat na vyšší úrovni a cítit se tak lehčí a více v pohodě. Přitáhnete k sobě štěstí a lásku.

Info ikona
Vděčnost

Vděčnost

Vděčnost je jedním z nejrychlejších způsobů, jak zesílit své vibrace. Zkuste to hned teď – přestaňte na chvilku číst, rozhlédněte se po místnosti a najděte něco, za co jste vděční. Může to být váš domácí mazlíček, krásné počasí nebo i skutečnost, že jste se probudili do dalšího dne. Když cítíte negativní emoce, zkuste přesunout svoji pozornost právě na vděčnost, která brání myšlenkám na nízkoenergetické emoce, jako jsou třeba hněv nebo smutek.

Láska

Vzpomeňte si na někoho, kdo je vám blízký, a držte si ho ve svém srdci. Představte si, že tento člověk nyní sedí vedle vás. Jak se cítíte? Pocit lehkosti a štěstí je to, co by vás mělo s takovým člověkem naplňovat. Láska je jedním z nejvyšších vibračních stavů bytí a má sílu vás vytáhnout i z toho nejhlubšího dna.

Velkorysost

Kdykoliv budete lakomí, sníží to vaše vibrace a bude vám hůř. Zkuste nabídnout to, po čem toužíte v životě, někomu jinému. Pokud se cítíte chudí, zkuste dát trochu peněz na charitu. Cítíte se osaměle? Snažte se svou společností potěšit druhé. Nemáte dost času? Věnujte svůj čas dobré věci. Vaše vibrace to posílí a přitáhnou štěstí k vaší osobě.

Co dělají šťastní lidé: plánují svůj čas, meditují a dobře spí, zařaďte i vy do své rutiny tyto návyky

svetzeny.cz

Info ikona
Meditace

Meditace a dechová cvičení

Čím více žijete v harmonii s pravdou, tím vyšší máte vibrace. Minulost i budoucnost jsou pouze ve vaší mysli, důkladné meditování a dýchání vám pomůže zklidnit váš nervový systém, navodí pocit klidu a pomůže vám otevřít mysl k pravdě.

Odpuštění

Pokud dokážete pracovat na odpuštění, můžete uvolnit negativní energii, která se ve vás zdržuje. Neznamená to však pouze odpouštět druhým, odpustit musíte především i sami sobě. Podle jedné epické indické básně Mahábhárata je odpuštění síla mocných a věčná ctnost.

Přichází první zatmění v roce 2022 a zároveň novoluní v Býku. Horoskop odhaluje životní zvraty, ale i transformaci

svetzeny.cz

Info ikona
Ovoce

Jezte jídlo s vysokou vibrací

Vše, co konzumujete, obsahuje energii životní síly. Pokud jíte hodně mrtvé energie v podobě masa, smažených potravin atp., snižujete své vibrace. Naučte se jíst potraviny bohaté na živiny, jako je farmářské ovoce a zelenina, vaše tělo tyto potraviny doslova absorbuje, takže se budete cítit lehčí a živější. Toto jídlo také může zvýšit vaše vibrace.

Odstraňte toxiny ze svého těla

Alkohol a jiné návykové látky snižují vibrace člověka. Pokud chcete mít v životě jasno a mít zdravý pohled na život, musíte odstranit tyto toxiny ze svého těla. Místo toho, abyste se otupili, osvojte si zdravý životní styl a zjistíte, že jste energeticky bohatší.

Obklopte se krásou

Ujistěte se, že se cítíte ve svém domově příjemně. Používejte barvy, které vás uklidňují, omezte nepořádek a vytvořte si více prostoru pro přehlednost. Vaše okolí má velký vliv na to, jak se cítíte uvnitř a jak žijete svůj život.

Jaké zdravotní potíže vám hrozí podle znamení horoskopu: Lvi, pozor na srdce, Kozorozi mívají náchylné kosti a klouby

svetzeny.cz