Přejít k hlavnímu obsahu

Nejhorší slavní sousedé: Žít vedle těchto celebrit je prý peklo

Info ikona
Diesel, Madonna

Bydlet v luxusní čtvrti vedle světových celebrit se mnohým lidem může zdát jako splněný sen. Odlišný názor by na to určitě měli sousedi celebrit zmíněných ve článku. Ti by byli nejradši, kdyby se tyto slavné osobnosti odstěhovaly co nejdál od nich. Kdo z celebrit je údajně nesnesitelný soused, který dělá jen problémy?

Ochranka Vina Diesela vyslýchá sousedy

Hollywoodský herec vypadá jako sympaťák, ale žít v jeho blízkosti byste nechtěli. Jeho soused žijící v Dominikánské republice si postěžoval na to, že to herec přehání s bezpečnostními opatřeními. Vin Diesel v Dominikánské republice vlastní filmové studio, které poskytuje pro natáčení filmů. Jeho soused se cítí být uražen chováním Dieselovy ochranky, která má údajně obtěžovat celou místní komunitu. „Již několik týdnů jsem byl osobně svědkem hrubého chování vaší ochranky v okolí našich domovů a pláží, slyšel jsem to i od kamarádů vlastníků domů zde. Vyslýcháte nás, blokujete naši ulici pěti nebo šesti SUV. Zastavujete obyvatele při chůzi, nebo když jedou na kole. Naše komunita pro vás není hrozbou, ani pro nikoho dalšího, kdo se rozhodne nás navštívit,“ píše se v sousedově dopise, který uveřejnil magazín Page Six. Údajně to není poprvé, kdy se Dieselova ochranka chová nestandardně a omezuje ostatní. Hercův soused z New Yorku si zase stěžoval na to, že jeho bodyguardi byli schopní blokovat provoz chodců i aut, jen aby si v okolí mohl herec vyjet s rodinou na kolech o Velikonocích.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Madonna si z bytu udělala zkušebnu

Možná si říkáte, že by bylo skvělé žít vedle královny popu Madonny, ale opak je pravdou. Ze svého luxusního bytu v New Yorku si totiž zpěvačka jeden čas udělala zkušebnu. Sousedy hluk pochopitelně rušil, údajně se měl během dunění hudby otřásat celý bytový komplex, hudba řvala na plné pecky a stěny se chvěly až tři hodiny denně. Sousedské spory se vyhrotily natolik, že celá věc dospěla až k soudu. Soudkyně pro Madonniny tréninky nenašla pochopení, vyzvala ji k nápravě, a tím ukončila čtyři roky táhnoucí se sousedský spor mezi zpěvačkou a ostatními nájemníky žijícími vedle ní na Upper West Side. Zpěvačka si nakonec zřídila zkušebnu jinde a tím byly sousedské spory zažehnány.

Madonna v 62 letech potěší oko nejednoho muže. Nahá s dlouhými vlasy nebo v sexy prádle

svetzeny.cz

 

Justin Bieber se dopustil výtržnictví

Bydlet vedle Justina Biebra prý není žádná med. Jeho sousedi si v minulosti stěžovali na hlasitou hudbu, party do brzkých ranních hodin, jeho zběsilou jízdu i všudypřítomné paparazzi. Jednoho souseda se Justinovi Biebrovi podařilo skutečně dopálit. Jeff Schwartz zpěváka obvinil z výtržnictví, Justin mu prý měl házet vajíčka na dům a způsobit škodu 20 000 dolarů. Justin Bieber proti obvinění nic nenamítal a zaplatil 80 900 dolarů jako odškodné. Moc dobře totiž věděl, že jinak by ho čekalo obvinění z trestného činu. Nakonec dům prodal jiné hvězdě – Khloé Kardashian. Zdálo by se, že tím vše skončilo, ale nebylo tomu tak. Jeho bývalý soused se rozhodl, že si zpěváka náležitě „vychutná“. V roce 2016 nechal spor překvalifikovat na občanskoprávní a zpěváka obvinil z dalších věcí – urážení ze strany Bieberových bodyguardů a šikany. Obě strany se nakonec dohodly, podmínky vypořádání nebyly zveřejněny.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Taylor Swift zahradila sousedům přístup na pláž

Své sousedy pěkně naštvala i zpěvačka Taylor Swift, když si kolem svého rozlehlého sídla postavila masivní obvodovou zeď. Lidé z okolí tvrdí, že jim tak znepřístupnila vstup na pláž, kde rádi odpočívali. Dokonce obvinili Taylor Swift z toho, že si tam zeď buduje nelegálně, což bylo vyvráceno, zpěvačka má na stavbu všechna potřebná povolení. Není to poprvé, co zpěvačka naštvala své sousedy. Říkají, že už v minulosti je její ochranka přehnaně kontrolovala při procházkách po sousedící veřejné pláži.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sestra popové hvězdy Britney Spears vypadá jako její mladší kopie

svetzeny.cz

Výchova slavných: Dcera Michaela Jacksona v rozhovoru promluvila o dětství na ranči Neverland

svetzeny.cz