Přejít k hlavnímu obsahu

Výchova slavných: Dcera Michaela Jacksona v rozhovoru promluvila o dětství na ranči Neverland

Info ikona
Paris Jackson

Dcera Michaela Jacksona se v nedávném interview rozpovídala o svém dětství na ranči Neverland. V interview prozradila, jaký byl Michael Jackson otec, a jaká pravidla musely jako děti dodržovat. Nechala tak výjimečně diváky talk show nakouknout do svého soukromí, které si ona i její bratr pečlivě střeží.

Paris Jackson

Paris Jackson je druhorozené dítě popové legendy Michaela Jacksona, zároveň je jeho jedinou dcerou. Její matkou je Debbie Rowe, která pracuje jako dermatologická asistentka a v letech 1996-1999 byla provdána za Michaela Jacksona, bohužel manželství jim nevydrželo. Spolu se sourozenci Paris Jackson vyrůstala na Jacksonově ranči Neverland. Po rozvodu se její matka zcela vzdala svých rodičovských práv ve prospěch Michaela Jacksona, výměnou za to dostala 6 milionů liber. Spekuluje se, že Michael Jackson ve skutečnosti není jejím biologickým otcem, tím by mohl být herec Mark Lester. Paris Jackson se v roce 2013 neúspěšně pokusila o sebevraždu a mluví se o tom, že právě toto šokující zjištění mohlo být důvodem, proč si Paris Jackson sáhla na život. V současné době je už Paris Jackson naštěstí psychicky v pořádku a snaží se prosadit se ve světě šoubyznysu.

Tyto celebrity si dopomohly ke kráse švindlem: Vsadíme se, že jste si toho ani nevšimli

svetzeny.cz

Děti na prvním místě

Paris Jackson poskytla rozhovor modelce Naomi Campbell, která má na Youtube vlastní talk show. Rozpovídala se i o svém dětství a krále popu jako otce velmi chválila: „Můj táta byl opravdu skvělý v tom, že zajistil, abychom byli kultivovaní, vzdělaní. Dělal pro nás víc, než to, že nám jen ukazoval pozlátko jako jsou pětihvězdičkové hotely. Viděli jsme všechno, včetně zemí třetího světa.“

Naučil je lásce k hudbě

V současné době se Paris Jackson snaží prosadit jako zpěvačka. V roce 2020 vydala singl Let Down a nyní pracuje na nové desce s názvem Wilted. Lásku k hudbě v ní probudil právě její otec: „Miloval klasickou hudbu a jazz. A taky hip-hop a R&B. Taky si rád poslechnul TOP 40 hitů v rádiu a miloval rockovou hudbu, soft rock i Beatles. Vyrostli jsme tím obklopení a myslím, že to ovlivňuje i věci, které teď dělám. Když se zaposloucháte do mého alba, je v něm dokonce zřetelný i vliv filmových soundthracků od Hanse Zimmera a Dannyho Elfmana, stejně tak jako rockové kapely Radiohead a Manchester Orchestra“, říká Paris Jackson v interview.

Hračky si děti musely zasloužit

Ačkoliv by Michael Jackson pro své děti udělal cokoliv, věděl, že musí znát hodnotu věcí a peněz, snažil se je přehnaně nerozmazlovat. Hračky dostávaly za odměnu, jak uvedla Paris Jackson: „Když jsem vyrůstala, tak to bylo o tom si věci zasloužit. Pokud jsme například chtěly pět hraček, musely jsme za to přečíst pět knížek. Šlo o to si to zasloužit, ne mít na věci právo. Museli jsme si to odpracovat, tvrdě odpracovat.“ Paris Jackson říká, že to byla cenná životní lekce, díky tomu věří v to, že tvrdou prací lze dosáhnout čehokoliv.

Když se pak chtěla prosadit v modelingu, chodila na klasické castingy jako ostatní modelky, nechtěla využívat svého slavného jména. A očividně se jí daří i v této sféře, nedávno zazářila jako tvář módní kolekce Stelly McCartney. Její bratr Michael dodal, že na vzdělání jejich otec opravdu lpěl: „Jeden z principů, kterými se řídím, je neustále se vzdělávat. Odpromoval jsem, ale to neznamená, že se přestanu učit. Můj otec kdysi řekl, že v minutě, kdy se přestanu učit, začnu skomírat“, řekl pro FOX Soul.

Celé interview si můžete poslechnout zde:

Harry a Meghan pod palbou kritiky: Za rozhovor u Oprah dostali neuvěřitelnou částku!

svetzeny.cz

Tyto celebrity se setkaly s duchy: Z jejich příběhů mrazí

svetzeny.cz