Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna v 62 letech potěší oko nejednoho muže. Nahá s dlouhými vlasy nebo v sexy prádle

Info ikona
Madonna

Madonna nám všem připomíná, jak úchvatně vypadá. Je jí 62 let a její Instagram zdobí nejedna odvážná fotografie. Víme už, že Madonna nikdy nebyla zrovna stydlivá osoba. Známá provokatérka se neuklidňuje ani s věkem. Podívejte se, jaké žhavé snímky sdílela tentokrát.

Zatímco jedna skupina komentovala fotku, že z ní nemohou spustit oči, a jak skvěle vypadá, někteří fanoušci byli spíš rozčíleni a fotka na ně nezapůsobila pozitivním dojmem. „Nejsme na to trochu staří?,“ zareagovalo mnoho z nich. Madonna na komentář nereagovala, můžeme hádat, co by odpověděla lidem, kteří mají podobné názory.

Madonna je zastánkyní „oslavování svého těla“, pro které tvrdě roky dřela ve fitku. Už v rozhovoru pro Daily News v roce 2015 vysvětlila, proč předvádí své tělo: „Takto vypadá můj zadek - ukaž mi, jak vypadá tvůj zadek, když máš 56 let. Ukážu ti, jak na to. Jsem v dobré kondici. Můžu ukázat svůj zadek, když mi je 56, 66 nebo 76 let. Kdo může rozhodovat o tom, kdy můžu ukázat svůj zadek? Je to sexismus. Je to ageismus,“ hlásala Madonna do světa.

Připravuje se film o Madonně

Zpěvačka okouzlila svých téměř 16 milionů fanoušků na Instagramu žhavými fotkami a konkrétně k těmto přidala popisek: „Proč musím pořád všechno vysvětlovat…“. Deník The Sun přišel se zprávou, že ikonická zpěvačka reagovala na připravovaný film o začátku její kariéry. Životopisný film by měl mapovat počátky neuvěřitelné slávy herečky a pracovala na něm se slavnou scénáristkou Juno Diablo Cody. Ta ovšem nedávno oznámila, že spolupráci končí.

S Madonnou je těžká spolupráce

Madonna je pochopitelně velmi konkrétní v tom, jak to chce. Je perfekcionistka, a protože jde o její život, je velmi opatrná, jak věci ve filmu budou,“ prozradil zdroj blízký zpěvačce. „Diablo potřebovala více svobody, aby tato spolupráce mohla fungovat. Nakonec se rozhodla, že pokračovat nemůže.

Hledá se nový scénárista

Universal Pictures údajně hledají nového scénáristu, který se spolupráce se Madonnou ujme. Film by totiž mohl být stejně úspěšný jako Bohemian Rhapsody nebo Rocketman.

Co je důležitější než vzhled? Tyto věci přijdou mužům daleko víc sexy

svetzeny.cz

Sestra popové hvězdy Britney Spears vypadá jako její mladší kopie

svetzeny.cz