Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna výjimečně ukázala svých šest dětí. Společná rodinná fotografie dojímá fanoušky

Info ikona
Madonna

Madonna (62) umí i příjemně překvapit. Na sociálních sítích je extrémně aktivní, ale nečekejte uvědomělý profil, nýbrž řadu vyzývavých fotografií, kterými pravidelně dokáže pobouřit společnost. Nyní ovšem udělala výjimku a sdílela s fanoušky rodinnou fotografii a ti se fotografie nemohou nabažit.

Letošní Den díkůvzdání si nenechal ujít nikdo z řad celebrit, Madonna strávila dle Instagramu rodinný večer, kdy se u stolu sešli všechny její děti a přítel. Královna popu si soukromí střeží a svoje milované děti rozhodně na sociálních sítích nevystavuje kvůli tomu, aby zaujala fanoušky. Ostatně o tom, jak zaujmout by mohla Madonna vydávat knihy…

Šest dětí na rodinné fotografii

Madonna ukázala všechny svoje děti pohromadě a nutno podotknout, že rostou jako z vody. Ostatně na fotografiích níže uvidíte sami: Lourdes (24), Rocca Ritchieho (20), Davida (15), Mercy (14) a dvojčata Esther a Stellu Mwale (8).

Láska nebeská po 20 letech: Charismatický Hugh Grant prozradil pravdu o taneční scéně

Láska nebeská oslaví na podzim v roce 2023 dvacet let od své premiéry. Už nyní se ovšem připravuje speciál tohoto ikonického filmu, kde se sejdou hvězdy této romantické komedie. Pamatujete na taneční scénu? O té prozradil Hugh zajímavé věci.
svetzeny.cz

Mezi partnery je rozdíl 36 let!

Pro někoho šokující, pro někoho normální. Jedna z nejslavnějších zpěvaček světa si užívá zamilovanosti se svým zajíčkem Ahlamalikem Williamsem (26), který je pouze o dva roky starší než Madonnino nejstarší dítě. Dvojice spolu randí už přes rok a zdá se, že jsou stále v oblacích.

To, za co jsem vděčná,“ napsala Madonna k sérii fotek, díky kterým si vysloužila uznání a obdiv, protože se zdá, že řada fanoušků už je unavená z obscénních fotografií, kterými Madonna ráda a úspěšně provokuje.

Zdroj článku