Přejít k hlavnímu obsahu

Už jste viděli všechno? Madonna sdílela fotografii z toalety. Fanoušky ovšem rozčílila úplně jiná věc. "Kdo je na fotce? Je ti snad 14?," píší

Info ikona
Madonna

Madonna (63) to pořádně schytala od svých fanoušků. V posledních několika týdnech hned několikrát. Na provokativní fotografie slavné krásky už si zvykl celý svět, ovšem na sdílení fotografií ze záchodu ještě ne. Co fanoušci vzkazují zpěvačce?

Madonna alias královna popu už nějakou chvíli nevydala nic nového a titulky plní spíše díky svým provokativním fotografiím, kterých má na svém Instagramu nespočet. Provokace je koneckonců její druhé jméno už od začátku kariéry. Nyní se s fanoušky podělila o vskutku intimní foto ze své toalety! Příznivci zpěvačky se rozčílili, ovšem ani ne tak kvůli fotce, ale kvůli samotnému vzhledu zpěvačky.

Pobouření fanoušci

‚‚Co to je za 17ti letou dívku?,’’ podivil se jeden z komentujících nad extrémně mladistvým vzhledem Madonny. ‚‚Ona takhle ve skutečnosti nevypadá. Je to několik kosmetických operací, které si mohou dovolit jen ultrabohatí, a navíc několik vrstev makeupu. Ženám škodí, když se bohaté celebrity nechají operovat a chovají se, jako by nestárly. Musíme normalizovat stárnutí žen, protože to vypadá směšně. Vypadala by mnohem lépe, kdyby vypadala přirozeněji,’’ napsala jedna z fanynek a vysloužila si obdiv stovek lidí. Další komentující píší, že zpěvačka vypadá spíše na 14 a měla by se naučit stárnout. ‚‚Od dětství jsem tě tolik milovala. Teď cítím smutek. Kde je ta M???? Je mi skoro 50 let, ale tobě... To je směšné. Je škoda, že jsi v mém věku opustila své fanoušky!’’

Madonna bez filtrů a retuší vás vyděsí. Nauč se stárnout s gracií, píší fanoušci

svetzeny.cz

Kritika nebere konce

Madonna ráda "dělá vlny", a tak zřejmě i tato provokace sloužila k tomu, aby se o královně popu hlavně neustále vědělo. Hned záhy začala svůj Instagram plnit úžasnou novinkou, že vydá nový singl! Fanoušci byli nadšení z faktu, že Madonna konečně připravuje něco nového. Ovšem zklamání přišlo hned poté. Madonna oznámila, že její chystaná "novinka" je remix písničky Frozen z roku 1998 a fanoušci na ní nenechali niť suchou. ‚‚A kde je ten nový song? Jenom další zbytečný remix toho, co už bylo hitem. Začni tvořit novou tvorbu nebo skonči úplně,’’ obořil se jeden z komentujících a další se hned přidávají: ‚‚Jsem už unavená z remixů písničky Frozen. Končím s tebou. Už tě nemůžu sledovat,’’ píše další.

Zdá se, že i královna popu nemá neomezené pole působnosti, a tak se nyní ocitá pod velkým tlakem, zda přijde s nějakou novinkou a posune svoji tvorbu, nebo zůstane "věčně mladá"? 

Zdroj: Instagram Madonny