Přejít k hlavnímu obsahu

Z proměny Madonny zůstává rozum stát: Z krásné zpěvačky je zrůda

Zpěvačka Madonna (64) se mění každým rokem a zatímco ostatní pomalu stárnou, ona mládne před očima a co víc, mění se v úplně jinou osobu. Její nejnovější vzhled vyděsil fanoušky a zdá se, že Madonna je novým odstrašujícím případem, jak se nenechat pohltit plastickými operacemi. Jak zpěvačka nyní vypadá?

"Kdyby neoznámili, že to byla Madonna, neměl bych ponětí, kdo byla tato osoba, která se představila na Grammy," napsal jeden jeden z fanoušků ihned po skončení slavnostního předávání hudebních cen. "Miluji ji a respektuji ji jako hudební ikonu, ale tohle mi zlomilo srdce," poznamenal další fanoušek, který narážel na nový vzhled popové královny.

Uživatelé sociálních sítí se domnívají, že Madonna zašla s botoxem a výplněmi příliš daleko

Je smutné, že dnešní „standardy krásy“ dotlačily i ty nejvlivnější ženy k extrémním procedurám. Madonna byla vždy přirozená kráska – ale už nevypadá jako zpěvačka „Vogue“, na které jsme všichni vyrostli a znali ji a milovali.

"Nenávidím Madonnu za to, že si to udělala," rozčilují se stovky sledujících na sociálních sítích, kde sledují tuto hudební ikonu.

ČTĚTE TAKÉ: Jsou pro posměch svým fanouškům i bulváru: Jennifer Gray byste nepoznali, kdo další ztratil soudnost?

Dcery slavných: Jablko nepadlo daleko od stromu. Podívejte se na dokonalou kopii Reese Witherspoon a dalších známých tváří

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Podívejte se na dcery celebrit, které jako by svým slavným rodičům z oka vypadly. Patří mezi ně i dcera Reese Witherspoon, Johnnyho Deppa či Cindy Crawford.
svetzeny.cz

Názor lékaře

"Určitě podstoupila facelift. Můžete vidět, že její kůže je stažená a napnutá, bez uvolněné kůže a bez vrásek. Facelift také mění tvar vašich očí, což můžete vidět na obrázku," prozradil americký plastický chirurg Dr. Ali. To není vše – Dr. Ali si myslí, že slavná celebrita podstoupila plastiku nosu a nechala si píchnout botox, který výrazně snížil výskyt vrásek.

Skandál střídá skandál

Věřte nebo ne, Madonna se nedostala do titulků jen kvůli svému „umělému“ vzhledu. Zpěvačka a skladatelka byla nedávno Světovou etiopskou federací obviněna z obchodování s dětmi. Na začátku roku 2023 se královna popu také dostala pod palbu za zveřejnění znepokojivých záběrů z focení, které obsahovalo mrtvá miminka a odkazy na okultní. 

Madonna během let
Zdroj článku