Přejít k hlavnímu obsahu

Dcery slavných: Jablko nepadlo daleko od stromu. Podívejte se na dokonalou kopii Reese Witherspoon a dalších známých tváří

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. Podívejte se na dcery celebrit, které jako by svým slavným rodičům z oka vypadly. Patří mezi ně i dcera Reese Witherspoon, Johnnyho Deppa či Cindy Crawford.

Reese Witherspoon s dcerou jsou jako dvojčata

Americká herečka Reese Witherspoon známá z filmu Pravá blondýnka má překrásnou dceru, která vypadá jako její dokonalá kopie. Jmenuje se Ava Phillippe a je jí 23 let. S maminkou jsou od sebe téměř k nerozeznání, kromě platinových blond vlasů mají i podobné rysy v tváři a typ postavy. Zatímco Reese Witherspoon se především věnuje herectví, její dceru zlákal svět modelingu. Momentálně studuje vysokou školu, ale netají se tím, že kariéra modelky je její prioritou.

Lily-Rose Depp slavné rodiče nezapře

Třiadvacetiletá kráska Lily-Rose Depp je dcerou slavného hollywoodského herce Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky a modelky Vanessy Paradis. Své slavné rodiče rozhodně nezapře, zatímco po Vanesse zdědila tvar obličeje a smyslní rty, pronikavé oči má po svém charismatickém otci. Kam profesně zamíří ještě není jisté. Zkušenosti má již z modelingu i herectví. Možná trochu lépe má našlápnuto do světa modelingu, jelikož se jí podařilo stát se nejmladší ambasadorkou známé oděvní značky Chanel.

Mohlo by se vám líbit

Nejkrásnější maminky celebrit: Už víme, po kom Angelina Jolie či Britney Spears zdědily krásu

Podívejte se na ty nejkrásnější maminky z řad celebrit. Pak už vám bude jasné, po kom slavné osobnosti zdědily svou krásu. Rozhodně mezi ně patří maminka Angeliny Jolie, Britney Spears a Jennifer Lopez.
svetzeny.cz

Kaia Gerber vypadá jako mladší verze své slavné matky Cindy Crawford

Bývalá supermodelka Cindy Crawford má opravdu překrásné děti. Dcera Kaia Gerber i její bratr Walker září na přehlídkových molech. Kaia Gerber ve svých jednadvaceti letech velmi připomíná Cindy Crawford kdysi. Rozhodně se dá říct, že krásu i talent zdědila po své slavné matce. Není divu, že o zakázky nemá nouzi. Byla součástí významných kampaní, focení a přehlídek luxusních značek. Vidět jsme ji mohli i na obálkách magazínů a v reklamě pro značku oblečení Calvin Klein.

Mohlo by se vám líbit

Barva vlasů vás dovede omladit, ale i udělat starší: Celebrity jako Paris Hilton či Cate Blanchett jsou toho důkazem

Kdo by nechtěl vypadat mladší. Vlasy jsou korunou krásy a správně zvolený střih a barva vlasů dovede ubrat roky. Jaký odstín však zvolit a čemu se velkým obloukem vyhnout? Poradíme vám, které barvy omladí. Podívejte se také, jak různé odstíny vlasů dovedou změnit vzhled celebrit.
svetzeny.cz

Dcera Mily Jovovich se mamince neskutečně podobá

Dcera Mily Jovovich se své slavní matce opravdu neskutečně podobá. Ever Gabo Anderson je v současné době pouhých 15 let, ale podobu se slavnou maminkou nezapře. Podívejte se na pověstný úsměv slavné herečky a porovnejte jej s její dcerou – no nejsou jako dvojčata? Také mají obě stejnou krásnou zelenomodrou barvu očí, plné rty a zdravé lesklé hnědé vlasy. Asi nikoho nepřekvapí, že jde v matčiných šlépějích, i co se kariéry týče. Už v takto mladém věku se věnuje modelingu a herectví. Podařilo se jí dokonce zahrát si ve velkofilmu Černá vdova, ve kterém ztvárnila roli mladé Natashy Romanoff. Nyní září v připravovaném fantasy snímku Peter Pan & Wendy.

Alexandra Johnson zdědila nejen otcovy rysy

Dcera Dwayna Johnsona je mu nejen neuvěřitelně podobná, dokonce má i stejné zájmy. Alexandra Johnson v srpnu minulého roku oslavila své jednadvacáté narozeniny. Profesně už stihla „zabrousit“ do dvou velmi zajímavých oborů – modelingu a wrestlingu. Stejně jako jejího otce, i Alexandru baví dát si pořádně do těla v posilovně. Má však ale co dělat, aby svého slavného otce dohnala, vzhledem k tomu, že „The Rock“ je desetinásobným mistrem světa ve wrestlingu.

Dcery slavných
Zdroj článku