Přejít k hlavnímu obsahu

Budete překvapeni: Britney Spears se ukázala bez make-upu a fanoušci ji za to milují

Pop ikona se podělila o to, proč zvažuje, že se zbaví všech produktů kromě jednoho. Podívejte se na selfie, kde jí to neuvěřitelně sluší!

Pokud sledujete Britney Spears na sociálních sítích, víte o třech věcech, o kterých je v dnešní době známá: její taneční pohyby, inspirativní zprávy a její kouřové oční linky. Ale vypadá to, že se jedna ze tří mění (nebojte se, není to její tanec). Zdá se, že Spears se jednou provždy zbaví make-upu.

Britney bez kouřových stínů? Neuvěřitelné

‚‚Koho by to napadlo?!?! Po tak dlouhé době ve svém životě se právě teď učím, že  make-up není ta správná cesta... chci říct... trochu make-upu je zábava, ale po tom, co jsem strávil tolik času v kadeřnických a kosmetických křeslech, abyste vypadali bezchybně .... Myslím, že přirozený vzhled je správná cesta .... díky němu budete vypadat mladší a mnohem lepší,‘‘ napsala ke fotkám, kde je v květinovém topu a jako líčení použila pouze řasenku. 

Vzhledem k tomu, že byla v centru pozornosti od svých 17 let, Britney Spears jen zřídka měla den, kdy nebyla nalíčená. 

Mohlo by se vám líbit

Dwayne Johnson a jeho luxusní bydlení: Prohlédněte si kino, tenisový kurt nebo nahrávací studio. Tady najdete všechno!

Na Instagramu ho sleduje neuvěřitelných 305 milionu fanoušků a v Americe se řadí mezi ty nejslavnější celebrity, které mají zároveň obrovský vliv. Miláček žen,"The Rock", vás nyní nechá nahlédnout do svého luxusního domu.
svetzeny.cz

Upřímnost je její druhé jméno

Život je o učení se novým věcem a Britney Spears řekla, že konečně objevila sílu bez make-upu.Spears možná není dermatolog nebo odborník na péči o pleť, ale pokud je něco, za co by jí její fanoušci mohli přiznat uznání, pak je to upřímnost. A aby dokázala, že to nebyla ojedinělá událost, sdílela další selfie, které byly podle všeho pořízeny na stejném místě.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

zdroj: Cosmopolitan, Womenshealthmag