Přejít k hlavnímu obsahu

Budete překvapeni: Britney Spears se ukázala bez make-upu a fanoušci ji za to milují

Info ikona
Britney Spears

Pop ikona se podělila o to, proč zvažuje, že se zbaví všech produktů kromě jednoho. Podívejte se na selfie, kde jí to neuvěřitelně sluší!

Pokud sledujete Britney Spears na sociálních sítích, víte o třech věcech, o kterých je v dnešní době známá: její taneční pohyby, inspirativní zprávy a její kouřové oční linky. Ale vypadá to, že se jedna ze tří mění (nebojte se, není to její tanec). Zdá se, že Spears se jednou provždy zbaví make-upu.

Britney bez kouřových stínů? Neuvěřitelné

‚‚Koho by to napadlo?!?! Po tak dlouhé době ve svém životě se právě teď učím, že  make-up není ta správná cesta... chci říct... trochu make-upu je zábava, ale po tom, co jsem strávil tolik času v kadeřnických a kosmetických křeslech, abyste vypadali bezchybně .... Myslím, že přirozený vzhled je správná cesta .... díky němu budete vypadat mladší a mnohem lepší,‘‘ napsala ke fotkám, kde je v květinovém topu a jako líčení použila pouze řasenku. 

Vzhledem k tomu, že byla v centru pozornosti od svých 17 let, Britney Spears jen zřídka měla den, kdy nebyla nalíčená. 

Upřímnost je její druhé jméno

Život je o učení se novým věcem a Britney Spears řekla, že konečně objevila sílu bez make-upu.Spears možná není dermatolog nebo odborník na péči o pleť, ale pokud je něco, za co by jí její fanoušci mohli přiznat uznání, pak je to upřímnost. A aby dokázala, že to nebyla ojedinělá událost, sdílela další selfie, které byly podle všeho pořízeny na stejném místě.

zdroj: Cosmopolitan, Womenshealthmag

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.