Přejít k hlavnímu obsahu

Dwayne Johnson a jeho luxusní bydlení: Prohlédněte si kino, tenisový kurt nebo nahrávací studio. Tady najdete všechno!

Na Instagramu ho sleduje neuvěřitelných 305 milionu fanoušků a v Americe se řadí mezi ty nejslavnější celebrity, které mají zároveň obrovský vliv. Miláček žen,"The Rock", vás nyní nechá nahlédnout do svého luxusního domu.

Domov Dwayna Johnsona v Beverly Hills

Herec Dwayne Johnson údajně utratil 27,8 milionu dolarů za sídlo v Beverly Hills. Dům o rozloze 7 630 čtverečních stop zahrnuje šest ložnic, tenisový kurt a baseballovou část. Podle Dirt.com dům leží „vysoko v horách nad Beverly Hills“ a právě herec Paul Reiser ho prodal Dwaynovi. Předtím luxusní vilu vlastnil Alex van Halen.

Bazén venku nebo vevnitř? A co takhle nahrávací studio?

Dům má také penzion o rozloze 2 500 čtverečních stop a rozkládá se na 3,6 akrech půdy. K vybavení patří prvotřídní posilovna, tenisový kurt v plné velikosti, domácí baseballový "diamant", desítky olivovníků, výtah, kino, hudební studio a vnitřní a venkovní bazény. Sídlo ve středomořském stylu má na konci příjezdové cesty úchavtnou fontánu.

The Rock možná není rocková hvězda, ale víme, že má hudební talent. Filmová hvězda předvedla svůj hlasový rozsah v Disneyho "Moaně", ve kterém Johnson hrál. Johnsonova matka byla hudebně nadaná a často s ním zpívala, když byl Johnson mladý.

Jeho dcera ale Johnsonův zpěv ne vždy ocení. Když filmová hvězda začala zpívat, zatímco ti dva sledovali "Moanu", jeho tehdy 4letá dcera mu dala polštář přes ústa a řekla mu: "Kazíš tu píseň!"

Dům pro hosty, kino nebo penzion – tady najdete vše

Dům pro hosty je domovem sám pro sebe, s obytnou plochou 2 500 čtverečních stop, čímž celková plocha tohoto panství přesahuje 17 000 čtverečních stop. Cena této nemovisto v Beverly Hills je 27 800 000 $, což je neuvěřitelných 622 milionů korun! To je jen o 8 milionů dolarů více, než Johnson vydělá za natočení jediného filmu. Toto panství je nejnovějším místem, kde Johnson žije, spolu s několika jeho dalšími domy. 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Veronika Arichteva nechala fanoušky nahlédnout do svého nového domu. Rekonstrukce je v plném proudu!

Krásná herečka Veronika Arichteva (35) ukázala fanouškům, jak pokračují opravy jejich vysněného domu. Sama přiznává, že ji některé věci stresují, ale jak sami uvidíte, není pochyb o tom, že je to dům s duší.
svetzeny.cz

Slavnější sousedy nenajdete

Pokud jde o sousedy, Johnson je ve slavné společnosti. Mezi slavné muže a ženy, kteří v této oblasti žijí, patří Sylvester Stallone , Eddie Murphy, Rod Stewart, Denzel Washington, Sofia Vergara a Joe Manganiello. 

Nejlépe placený herec světa

"The Rock" se často ocitá na vrcholu každoročního seznamu nejlépe placených herců světa v časopisu Forbes. Loni si údajně vydělal téměř 90 milionů dolarů, čímž si okamžitě zajistil první místo na seznamu, na kterém ho následovali Ryan Reynolds a Mark Wahlberg.

Herec si údajně vydělal přes 20 milionů dolarů za hlavní roli ve filmu Red Notice od Netflixu, ve kterém hrají také Reynolds a Gal Gadot. Několik jeho nedávných filmů bylo obrovským kasovním trhákem. Patří mezi ně Rampage, Skyscraper, dva filmy Jumanji a Rychle a zběsile Hobbs & Shaw.

Zdroj: Instagram, Reality Estate, Celebrity living