Přejít k hlavnímu obsahu

Prohlédněte si Alex Marešovou! Leoš Mareš sdílel společnou fotografii: ‚‚Táta a dcera‘‘ napsal

Info ikona
Leoš Mareš

Oblíbený moderátor Leoš Mareš (45) sdílel společnou fotku se svojí novorozenou dcerou Alex. Miminko si konečně můžete podrobně prohlédnout!

‚‚Strašně ti je podobná," napsala modelka Renata Langmannová k nejnovější fotografii Leoše Mareše. Ten sdílel se svými fanoušky rozkošnou fotku, na které má úsměv od ucha k uchu a na ruce drží novorozenou dceru Alex Marešovou. Mezi dalšími rozplývajícími se kamarády a fanoušky byla třeba moderátorka Eva Decastelo, Monika Bagárová, Hana Vágnerová nebo samotná Monika Marešová.

Společné foto s dcerou

Zatímco narození dcery oznámil Leoš Mareš pomocí fotky s rozlomenou skořápkou, nyní fotkami nešetří. Stejně to rozhodně nemá jeho manželka Monika, která je se sdílením fotografií velice střídmá. Dvojice ve stejný den oznámila Instagramu jméno holčičky pomocí fotografie, ale až nyní si můžete miminko lépe prohlédnout. 

Je Alex podobná Leošovi nebo Monice?

Renata Langmannová v Alex vidí Leoše, naopak to má Marešova kolegyně z rádia Katka Říhová, která napsala: ‚‚Celá maminka." Dle reakcí fanoušků se zdá, že zatím je malá Alex podobná spíše Leošovi. ‚‚Malá Mareška… celý tatínek… moc krásná… vám všem hodně štěstí a hlavně zdraví!," napsala jedna z fanynek. 

Pro bývalou stylistku a módní redaktorku Moniku Marešovou je dítě prvním potomkem. S moderátorem se vzali v roce 2018 po tříletém vztahu v kostele na zámku v Litomyšli. Leoš Mareš má z předchozího manželství s Monikou Marešovou (47), za svobodna Poslušnou, dva dospívající syny-Jakuba (16) a Matěje (12). Ti teď budou mít konečně šanci ukázat se jako "velcí bráchové" a ochraňovat malou Alex. 

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.