Přejít k hlavnímu obsahu

Nový módní trend: Megan Fox i Kim Kardashian vynesly místo šatů plavky! Do očí se jim dívat rozhodně nebudete

Info ikona
Kim a Megan

Že by Kim Kardashian (41) nastolila nový trend v oblékání? Místo šatů vynesla vrchní díl plavek. Inspirovala se jí hned Megan Fox (35), která nahotu miluje a řídí se heslem "škoda každého zahaleného kousku kůže".

Kim Kardashian udává trendy už nějaký čas. Ať už jde o líčení, dovolenkové destinace nebo oblečení. Není tomu jinak ani teď. Na slavností party, kdy otevírala svůj první obchod v Miami se značkou Skims (plavková móda), vynesla vrchní díl plavek, sluneční brýle a obtáhlé kalhoty. Fanoušky šokovala svým dokonalým tělem a především faktem, že díky velikosti plavek jste se jí jen ztěží dívali do očí. Posuďte sami.

Kim myslí na všechny ženy všech velikostí

Obchod Kim Kardashian skladuje kompletní sortiment nové kategorie, včetně 19 různých stylů v sedmi různých barevných provedeních prodávaných od velikosti XXS po 4X. Řada plavek značky Skims je dobře zastoupena, od crop topů s dlouhým rukávem a krátkých triček až po klasické trojúhelníkové topy. 

„Jsem nadšená, že přivážím SKIMS do Miami! Je to ideální místo pro uvedení našich nových plavek a udělat to v místě Miami Design District je sen,“ říká Kim Kardashian. "Jsem tak nadšená, že naši zákazníci na jižní Floridě zažijí tuto novou zkušenost osobně."

Pro Megan Fox byla inspirací

I herečka Megan Fox, která vyrazila na koncert, se rozhodla, že ukáže svoji dokonalou figuru. 

Oblečení Megan Fox, které zaujme. Během pobytu v Lollapalooza v Chile měla herečka úžasný outfit a přiznala, že doufala, že upoutá pozornost zpěvačky, která si říká Doja Cat. "Čekala jsem před šatnou Doji a doufala, že si mě všimne," popsala Fox sérii fotek na Instagramu, na kterých je vidět její vzhled inspirovaný motorkáři. Outfit Fox na hudební koncert obsahoval koženou bundu, černý třpytivý top s podprsenkou, špičatý choker, roztrhané džíny, podpatky, pásek se zvířecím vzorem a čepici s velkým sytě růžovým „C“ na přední straně.

Zdroj: Instagram, autorský článek

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.