Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, které věří horoskopům: Angelina Jolie plánuje podle hvězd, dala na ně i princezna Diana

Horoskopům věří miliony lidí po celém světě. Patří mezi ně i slavné osobnosti. Některé z nich dle hvězd plánují své pracovní aktivity, jiné si dle nich vybírají personál. Dala na ně i princezna Diana, která s astroložkou konzultovala své manželství.

Jennifer Lopez měla nechat vyhodit tanečníky kvůli znamení

O Jennifer Lopez se říká, že na horoskopy skutečně hodně dá. Sama zpěvačka to potvrdila ve svých interview, kdy řekla, že ji zajímá cokoliv, co jí umožní nahlédnout do budoucnosti. Dokonce ji prý astrologie učarovala natolik, že měla nechat vyhodit tanečníky kvůli znamení zvěrokruhu. S tímto odvážným tvrzením přišla bývalá hvězda seriálu Glee, americká herečka Heather Morris. Tuto informaci zmínila v podcastu Just Sayin' s Justinem Martindale s tím, že ji má z doslechu. Jennifer Lopez dle jejího tvrzení měla přijít na velmi náročné celodenní castingy tanečníků a požádat všechny účastníky narozené ve znamení Panny, aby zvedli ruku. Když to udělali, požádala je údajně o to, aby se sbalili a odešli. Lidé spekulují, že by její nevraživost vůči Pannám mohla pramenit z toho, že se v tomto znamení zvěrokruhu narodil její bývalý manžel, Marc Anthony.

Hvězda 90.let Shania Twain: Kvůli zradě manžela a nejlepší kamarádky už nechtěla žít, potrápily ji i zdravotní potíže

Shania Twain byla v devadesátých letech velkou hvězdou. Na hudební scéně zářila i po přelomu milénia. Pak však jako když utne, po zpěvačce nebylo vidu ani slechu. Stály za tím vleklé zdravotní potíže i peripetie v osobním životě.
svetzeny.cz

Angelina Jolie plánuje podle hvězd

I další slavná kráska astrologii propadla, je jí hollywoodská herečka Angelina Jolie. Dle zdrojů blízkých Angelině herečka skutečně věří horoskopům. A to natolik, že si má prý podle hvězd plánovat schůzky i klíčové momenty svého života. Někteří lidé také tvrdí, že astrologické predikce využívá i k stanovení data, kdy vyjdou filmy, ve kterých hraje. Dle jiných zdrojů měla Angelina Jolie přijmout za svůj koncept buddhistické astrologie, který věří v sílu karmy a v existenci minulých životů, které ovlivňují náš současný.

Info ikona
Horoscope

Lady Gaga využívá služeb duchovních poradců

Lady Gaga má být jednou z celebrit, které je blízka ezoterika, tajemno a horoskopy. Údajně si má najímat duchovní poradce, které jí plánují koncertní šňůry co nejpříznivěji. S jejich pomocí má zpěvačka předejít tomu, aby ji potkala smůla a něco koncert překazilo.

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 13. do 19. září: Nastane den, kdy se ocitnete v patové situaci a pokračovat půjde jen přes bolest, sílu a ztráty

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 13. do 19. září. Podívejte se, co vám přinášejí karty, který den je třeba zaměřit se na lidi, ke kterým nemáte důvěru, a který den byste rozhodně neměli žádat o radu, jelikož by vás mohla stát zbytečnou životní zajížďku.
svetzeny.cz

I princezna Diana věřila horoskopům

Jednou z nejvyhlášenějších astroložek světa je Penny Thornton. Mezi její klienty patřily slavné osobnosti včetně princezny Diany. Ta za ní přišla s palčivou otázkou – ptala se na budoucnost jejího manželství s Charlesem. Zatímco ostatní astrologové byli přesvědčeni, že páru Raka a Štíra to bude klapat, Penny Thornton po hlubší analýze uzřela hned několik těžkostí, které pár měly čekat.
 

V hloubi duše jsem samozřejmě věděla, že to manželství nikdy nemůže fungovat.

Astroložka Penny Thornton byla k Dianě upřímná a řekla jí, že hvězdy vztahu velkou šanci nedávají. Později se dozvěděla, že Diana už tou dobou plánovala odchod a dokonce si balila věci. Výklad dle hvězd ji asi jen utvrdil v tom, že dělá správnou věc. Penny Thornton jí také měla poradit, jak situaci zvládnout co nejlépe. Penny Thornton je přesvědčena, že člověk nemůže změnit to, kým dle astrologie je, také si myslí, že jeho životní cesta je předem daná. Ale upozorňuje své klienty na to, že oni jsou ti, kteří se mohou poučit z chyb a svou cestu svými činy korigovat. O Dianě se jí prý i dvakrát zdálo, měly to být věštecké sny předpovídající její smrt.

Zdroj článku