Přejít k hlavnímu obsahu

Výklad snů: Objevte čtyři nejčastější sny o vztazích a co znamenají. Nevěra značí nejistotu, opuštění zase emoční zhroucení

Sny nám umožňují nahlédnout do našeho podvědomí. Přečtěte si, jaké jsou čtyři nejčastější sny o vztazích a co znamenají.

Všichni to víznáme. Sen je sen, probudíš se a je den. Ovšem existují sny, které byly tak intenzivní, že nás stále zaměstnávají celý den. To platí zejména pro ty sny, které se točí kolem našeho partnerství. Toto jsou čtyři nejčastější sny o vztazích a jejich význam:

Sny o podvádění

Jedním z nejčastějších snů o vztahu je podvádění. Pokud sníte o tom, že vás partner podvádí, znamená to, že si nejste jisti – ať už vztahem, nebo sami sebou.Tato nejistota může pramenit z pocitu nedostatku uznání ze strany partnera. Nebo to může být způsobeno nízkým sebevědomím.

Sny o opuštění

Pokud sníte, že vás partner opouští, může to znamenat potlačené pocity hněvu nebo emoční zhroucení. Pocit, za který nemusí být nutně zodpovědný váš partner. Ve vašem životě může nastat velká změna. Pokud však dojde k rozchodu, protože váš partner zemře, odráží to váš strach ze ztráty.

Mohlo by se vám líbit

Krásná Dara Rolins sdílela s fanoušky fotografii svého dokonalého pozadí. "Jak je mojim dobrým zvykom, zase sa predvádzam," napsala

O tom, že je zpěvačka Dara Rolins (49) krásná žena s dokonalou postavou, není pochyb. Tentokrát ukázala svým fanouškům svoje vypracované pozadí a napsala vzkaz, který mnohé pobavil.
svetzeny.cz

Sny o rozchodu

Tento typ snu vám chce říci, že je čas se vzdát. Na jednu stranu to může znamenat váš vztah. Možná je to už nějakou dobu nevyvážené. Na druhou stranu by sen o rozchodu mohl naznačovat i balast ve vašem životě, který si s sebou nosíte už dlouho. Je čas na nový začátek.

Sny o sexu

Význam tohoto snu by měl být zřejmý: touží po fyzické blízkosti. Na druhou stranu je mnohem zajímavější, kdo je ten člověk, o kterém sníte. Pokud je to váš partner, můžeme vám dát vše jasné. Cítíte touhu po jeho náklonnosti. Ale pokud sníte o známém, mohlo by to znamenat sexuální přitažlivost z vaší strany. I když po probuzení necítíte přitažlivost, stále může existovat vysvětlení pro váš sen: vaše podvědomí vám říká, že na druhém člověku je něco, co vám nebo vašemu partnerovi chybí.