Přejít k hlavnímu obsahu

Avril Lavigne je zasnoubená: Budoucího manžela předpověděl její videoklip starý 20 let

Zpěvačka Avril Lavigne je zasnoubená. Fotografie z romantických zásnub v Paříži zveřejnila na svém Instagramu. Budoucího manžela předpověděl její videoklip, který je starý 20 let. Kdo je její nastávající, Mod Sun?

Avril Lavigne je zasnoubená

Zpěvačka Avril Lavigne oznámila světu šťastnou novinku – je zasnoubená. Na svém Instagramu se s více než 10 miliony fanoušků podělila o detaily ze dne zasnoubení. „Ano! Navždy tě budu milovat. Neděle 27. března 2022,“ napsala k fotografii, kde před ní její snoubenec klečí a žádá ji o ruku. To vše se odehrává asi v nejromantičtějším městě na světě – Paříži, konkrétně nedaleko slavné Eiffelovy věže. Na další fotce se pak zpěvačka pochlubila nádherným prstenem s velkým kamenem. Pár se na ní šťastně usmívá a vypadá to, že se Avril nemůže vynadívat na svůj nový šperk. Následuje fotografie, kde si můžete lépe prohlédnout zásnubní prsten, má tvar srdce a kámen je duhově lesklý. Na následujícím snímku je detail kytice, kterou Avril Lavigne obdržela spolu s prstenem. Další fotka je momentka ze zasnoubení, následuje fotografie zpěvačky s vínem v ruce, zřejmě na oslavu. Nechybí ani video s třpytící se rozsvícenou Eiffelovou věží. Sekce komentářů je plná gratulací.

Mohlo by se vám líbit

Z krásné dlouhovlasé Agáty Hanychové je holka s mikádem. ‚‚Změna je život,’’ napsala

Říká se, že buď se mění vlasy nebo partner. Nebo obojí? Protože je Agáta Hanychová (36) ostřílená, co se světa celebrit týče, rovnou zodpověděla všechny možné otázky přímo, aby nemohly vzniknout žádné spekulace. Jak to tedy je?
svetzeny.cz

Budoucího manžela předpověděl její videoklip starý 20 let

He was a boy, you were a girl. Can I make it anymore obvious? Congratulations!!“ zní jedna z gratulací, která obdržela již desítky srdíček. Je to úryvek z textu písně Sk8r Boi, kterou Avril Lavigne vydala před 20 lety, v dobách své největší slávy. Zpívá se v ní o dívce, která se bláznivě zamiluje do „skejťáka“, ale své city drží v tajnosti, jelikož se bojí reakce okolí. Jak se ukazuje, tato píseň tehdy předpověděla, s kým zpěvačka jednou skončí. Jejím nastávajícím je totiž skutečný skateboardista a rapper Mod Sun.

Mohlo by se vám líbit

Hvězda Čarodějek Alyssa Milano se ukázala bez make-upu: Ve 49 letech vypadá naprosto báječně!

Hvězda seriálu Čarodějky Alyssa Milano vypadá ve svých 49 letech naprosto báječně. Jaký je její recept na krásu? Věří, že vychází zevnitř, ale zároveň prozradila, jakými procedurami si ještě navíc vypomáhá. Zjistěte, co slavná herečka radí ohledně zachování mladistvého vzhledu.
svetzeny.cz

Avril Lavigne a Mod Sun spolu začali chodit v prosinci roku 2020 poté, co společně pracovali na skladbě Flames. Rapper později světu ukázal, že to s Avril myslí doopravdy vážně tak, že si na krk nechal vytetovat její jméno. Nechal se slyšet, že věděl, že je Avril pro něj tou pravou od prvního dne, kdy ji potkal. Svou spřízněnou duší a životní láskou ji nazval už v narozeninovém přání, které zveřejnil na svém Instagramu v září 2021. „Všechno nejlepší k narozeninám mé spřízněné duši, lásce mého života, mému nejoblíbenějšímu člověku na světě... Můj anděli. Té nejzářivější a nejpůvabnější ženě, kterou jsem kdy viděl, která splnila mé sny mnoha způsoby. Jsi můj klid v chaosu, můj úkryt před bouří Jsi elegance a rokenrol zabalený v jednom těle. Narodil jsem se bez tebe, připraven zemřít, abych tě našel, vždy ti budu připomínat, že tě miluji celým mým srdcem,“ napsal tehdy v dojemném vyznání. Společně se posléze objevili předávání hudebních cen MTV, kde překvapil hlavou obarvenou nazeleno. Nyní pár čeká svatba, uvidíme, zda proběhne v utajení, nebo pár bude o přípravách informovat.

Zdroje: UNILAD, Instagram, Cosmopolitan