Přejít k hlavnímu obsahu

Hvězda Čarodějek Alyssa Milano se ukázala bez make-upu: Ve 49 letech vypadá naprosto báječně!

Info ikona
Hvězda čarodějek bez make-upu

Hvězda seriálu Čarodějky Alyssa Milano vypadá ve svých 49 letech naprosto báječně. Jaký je její recept na krásu? Věří, že vychází zevnitř, ale zároveň prozradila, jakými procedurami si ještě navíc vypomáhá. Zjistěte, co slavná herečka radí ohledně zachování mladistvého vzhledu.

Hvězda Čarodějek Alyssa Milano se ukázala bez make-upu

O hvězdě seriálu Čarodějky, Alysse Milano, jste už možná dlouho neslyšeli. Na svém Instagramu je však velmi aktivní a často ukazuje snímky ze svého života. Nedávno se pochlubila dechberoucí fotografií, na které ukázala svou dokonalou postavu v plavkách a také obličej bez make-upu. Vypadá to, že herečka snad nestárne. „To jsem já chystající se ponořit se do studené vody. Trvalo mi 15 minut, než jsem se k tomu přemluvila, abych do toho šla, ale jakmile jsem byla vevnitř...Bylo to tak nepříjemné, jak jsem čekala. Zítra se pokusím prodloužit dobu expozice ze 4 na 6 sekund. Držte mi palce,“ napsala k fotografií Alyssa Milano. Sekce komentářů se okamžitě začala hemžit komplimenty. Fanoušek Allan například píše: „Mé krásné děvče Alysso, jsi ta nejkrásnější žena na celém světě. Tolik tě miluji.“

Recept Alyssy Milano na krásu

Jak to jen Alyssa Milano dělá, že snad nestárne? Čarodějky začala natáčet na konci 90. let a od té doby se její vizáž příliš nezměnila. Ve 49 letech vypadá naprosto báječně. Zadarmo to však není. Štíhlou linii si udržuje i díky zdravému jídelníčku a kvalitním potravinám. „Myslím, že vše, co do svého těla vložíme, souvisí s tím, jak dobře fungujeme v každodenním životě. Jako máma dvou dětí mám organické jídlo jako prioritu. Geneticky modifikované potraviny v našem domě nenajdete,“ říká herečka. Sama se stravuje vegetariánsky.

Co se týče cvičení, Alyssa Milano má hned několik oblíbených aktivit, kterými se udržuje v kondici. Aby vytvarovala a zpevnila nohy, pravidelně běhá, denně uběhne skoro 5 kilometrů. Dále si oblíbila spinning a posilování. Dohlíží na ni zkušený trenér, od kterého má i sestavený jídelníček. Snaží se zejména snížit počet sacharidů ve stravě. Ráda také cvičí pouze se svojí vahou, alespoň 30 minut denně.

Krása podle ní vychází zevnitř. Když byla tázána na to, jak se udržuje mladá, odpověděla: „Mým tajemstvím je štěstí. Vždycky jsem říkala, že dokud jsou moje vrásky smíchu hlubší než moje vrásky mračení, žiji dobrý život.“ Alyssa Milano také důsledně chrání svoji pleť před slunečními paprsky. Opalovací krém je pro ni nutnost, vybírá si ty, které mají přírodní složení. Často ji ve slunečných dnech můžete potkat v klobouku, který ji před sluníčkem chrání. Stejně tak preferuje i lehké minerální make-upy a nejlépe organickou kosmetiku, chemikáliím se snaží vyhýbat v jídle i v péči o sebe. Netají se však tím, že vrásky jí pomáhá redukovat i botox. Na rozdíl od jiných celebrit nemá potřebu to skrývat a svým fanouškům na to v jednom TikTok videu zcela otevřeně odpověděla.
 

Zdroje: Instagram, Natural Awakenings, Skin Facial, NEWBEAUTY