Přejít k hlavnímu obsahu

Na plátně nejlepší přátelé, ve skutečnosti rivalové

Na plátně nejlepší přátelé, ve skutečnosti rivalové

Tady je seznam 7 hereckých párů, které na place skrývaly nenávist.

Díky Sexu ve městě víme leccos o mužích, o New Yorku a také o důležitosti přátelství. Zdá se ale, že Carrie a Samantha byly kamarádky pouze před kamerami. V šoubyznysu se šušká, že za nevraživostí, jak to tak často bývá, stojí peníze. Kim Cattrall údajně požádala Sarah Jessicu Parker, aby se u producentů přimluvila za vyšší platy pro sebe a obě holky, Sarah ale odmítla.

Málokdo ví, že Alyson Hannigan a Sarah Michelle Gellar si byly při natáčení Buffy, přemožitelka upírů nesympatické. Prý za to mohla Sarah, která byla ke svým kolegům odměřená a po natáčení se nikdy neúčastnila společných schůzek a party.

profimedia-0094887741

Zleva: Alyson Hannigan (Willow) a Sarah Michelle Gellar (Buffy)

Špatné zprávy pro fanoušky Čarodějek! Ještě před tím, než Shannen Doherty opustila seriál (údajně kvůli problému s pitím), bylo natáčení plné dramatických chvil. Podle Alyssy Milano celá atmosféra připomínala střední školu.

profimedia-0015794465

Zleva: Shannen Doherty (Prue), Alyssa Milano (Phoebe) a Holly Marie Combs (Piper)

Teri Hatcher vs. lid – asi tak by se dala označit atmosféra mezi hlavními postavami seriálu Zoufalé manželky. Jednu dobu se dokonce rozšířila fáma, že se Eva Longoria, Felicity Huffman a Marcia Cross odmítly s Teri fotit na propagační fotky k nové řadě.

profimedia-0022280617

Zleva: Marcia Cross (Bree), Eva Langoria (Gabrielle), Teri Hatcher (Susan) a Felicity Huffman (Lynette)

Podle jednoho amerického časopisu Lauren Graham striktně odpověděla „Ne!“, když se jí reportér tázal, zda jsou se Scottem Pattersonem přátelé i ve skutečnosti. Uvidíme, jak to mezi nimi bude fungovat po letech, televizní kanál CBS nedávno potvrdil, že se bude natáčet nová řada Gilmorových děvčat!

profimedia-0098848629

Zleva: Lauren Graham (Lorelei) a Scott Patterson (Luke)

Rozdílné povahy stojí i za neshodami v zákulisí seriálu Super drbna. Blake Lively a Leighton Meester se prý nikdy hlasitě nepohádaly, nicméně upřímný přátelský vztah mezi nimi také nevznikl.

profimedia-0173975674

Zleva: Leighton Meester (Blair) a Blake Lively (Serena)

Skalní fanoušci Beverly Hills 90210 asi vědí, že to mezi Kelly a Brendou nebylo vždy růžové! Realita vypadala mnohem hůř. Holky se nesnášely natolik, že Shannen Doherty po čtvrté sérii seriál opustila, zatímco Jennie Garth zůstala až do konce.

profimedia-0247666313

Zleva: Jennie Garth (Kelly), Shannen Doherty (Brenda) a Tori Spelling (Donna)