Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: To jsou změny! Princ William a Kate Middleton opouštějí Londýn

Info ikona
Kate a William

Princ William (39) a Kate Middleton (40) se údajně také stěhují pryč z Kensingtonského paláce, stejně jako královna Alžběta. Co se děje?

Poté, co se objevily zprávy, že královna Alžběta přesune svoje působiště z Kensingtonského paláce na hrad Windsor, nikdo si nebyl zcela jistý, co to znamená pro zbytek královské rodiny. Vzhledem k tomu, že bylo tolik věcí pojato virtuálně, nebylo vlastně překvapením, že královna usoudila, že většinu svých povinností může vykonávat prostřednictvím videa. Nové zprávy tvrdí, že Kate Middleton a princ William by se mohli na léto připojit k jejímu Veličenstvu ve Windsoru a přestěhovat tak ještě více členů královské rodiny z Londýna.

Hledají domy, ale i školky

The Sun hlásí, že Kate a William si v tuto chvíli prohlížejí soukromé domy, protože neplánují obývat žádný z apartmánů na zámku Winsor ani žádné královské rezidence, jako je Fort Belvedere nebo Frogmore House. A protože kam jdou Will a Kate, následují je Louis, Charlotte a George, zdroj poznamenává, že se hledí i na školy, konkrétně v Buckinghamshire a Surrey. Protože hledají o školy a školky, spekuluje se, zda se do Londýna vůbec vrátí. 

Krásná Eva Burešová se ukázala v negližé s těhotenským bříškem: ‚‚Jsem citlivá a dojatá,’’ píše svým fanouškům

svetzeny.cz

Královna je na prvním místě

‚‚Myslím, že existuje řada důvodů, proč by chtěli udělat takový krok, a absolutní blízkost královny je jedním z nich,’’ řekl v listopadu pro Express královský expert Jonathan Sacerdoti. 

‚‚Měla docela těžký rok, včetně ztráty prince Philipa, a člověk si nepředstavuje královnu samotnou... Určitě bude cítit pocit samoty související se ztrátou manžela, něco, co bude mnoho lidí znát,’’ dodal královský expert. ‚‚Pokud se William a Kate přestěhují, aby k ní byli blíž, určitě by to v tomto ohledu mohlo pomoci, když tam budou i děti.’’

V současné době Kate a William dělí svůj čas mezi Kensingtonský palác a Anmer Hall v Norfolku. Časopis Marie Claire dodává, že dojíždění mezi Windsorem a Londýnem je rychlejší a snazší než z jiných míst, kam se členové královské rodiny údajně stěhují, jako je  Berkshire, kde Kate vyrostla.

zdroj: People, The Sun, Marie Claire, Express, In Style