Přejít k hlavnímu obsahu

Z krásné dlouhovlasé Agáty Hanychové je holka s mikádem. ‚‚Změna je život,’’ napsala

Info ikona
Agáta Hanychová

Říká se, že buď se mění vlasy nebo partner. Nebo obojí? Protože je Agáta Hanychová (36) ostřílená, co se světa celebrit týče, rovnou zodpověděla všechny možné otázky přímo, aby nemohly vzniknout žádné spekulace. Jak to tedy je?

Agáta Hanychová překvapila své fanoušky, když se pochlubila novým účesem. Z dlouhovlásky je kráska s mikádem! Agáta měla dlouhou dobu prodloužené vlasy, ale zdá se, že se k nim jen tak nevrátí, protože ohlasy na její nový účes jsou úchvatné! Její kamarádka Eva Decastelo viděla účes jako jedna z prvních a okomentovala ho slovy ‚‚top’’ a všechny další komentáře se nesou v podobném duchu. ‚‚Nechala bych to takhle, žádný prodlužko! Uzdravit a narůst ty vlasy. Moc ti to sluší,’’ píše jedna z fanynek a další se hned přidávají: ‚‚Takový fresh účes to snad nebude nikdo rýpat. My vás máme rádi a komu se to nezamlouvá ať se nekouká.’’

‚‚Změna je život’’

Agáta je ve světě celebrit jako doma, a proto rovnou vyvrátila možné spekulace o rozchodu s jejím přítelem. Už v našem rozhovoru v listopadu 2021 nám Agáta prozradila, že je šťastná a zamilovaná. A nic se nemění ani teď. ‚‚Změna je život;)) pro všechny rýpaly…můžete si změnit jen vlasy;) kluka si můžete nechat;),’’ napsala Agáta k nejnovější fotografii na svém profilu. 

My musíme rozhodně souhlasit, že zamilovanost a mikádo Agátě rozhodně sluší! 

zdroj: Instagram

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.