Přejít k hlavnímu obsahu

Jakou maminkou jste podle svého znamení zvěrokruhu: Račice jsou láskyplné, Panny rozumné

Není náročnější a zároveň i krásnější práce než výchova dítěte. Jste matkou nebo se jí brzy stanete? V dnešním článku si můžete projít astrologického průvodce mateřstvím na základě znamení zvěrokruhu, který vám pomůže nejen odhalit, jakou budete matkou, ale možná vám pomůže lépe porozumět vašim vlastním matkám.

Pokud jste fanoušky astrologie a tajemna, pak jste pravděpodobně strávili nespočet hodin analýzou svého horoskopu narození a kompatibility se svou láskou. To stejné můžete využít v rodinné dynamice. Znamení zvěrokruhu může o vztahu s matkou a dítětem vypovědět mnohé.

Máma bojovnice ve znamení Berana

Žena ve znamení Berana se vždy stane maminkou bojovnicí. Nejenže se postará o to, aby její děti byly vydrhnuté, ale zajistí, aby byly dobře nakrmené, milované a zasypané impulzivními polibky a objetími. Nepotrpí si na žádné šišlání a rozmazlování, je plná energie, vždy je připravena na výzvu a v každé situaci důvěřuje svému instinktu. Své dítě připraví na život takový, jaký je a bude ho s láskou tlačit do nejlepších výkonů.

Praktická máma ve znamení Býka

Pokud je vaše maminka Býk, pak víte, že se na ni můžete spolehnout, ať se děje cokoli. Umí být tvrdohlavá, ale i praktická, ochraňující a trpělivá. Mateřství jen umocňuje její tvrdohlavost a její pravidla jsou z těch, která se nikdy nedají ohnout. Navzdory své neústupné stránce je však ve skutečnosti fantastickou matkou, která se zároveň stává nejlepší přítelkyní a největší důvěrnicí svých dětí.

Veselá máma ve znamení Blížence

Matka ve znamení Blíženců je chaotická, ale alespoň s ní není nikdy nuda. Nemá trpělivost s ufňukaným chováním, zároveň je veselá, obratná a nevytváří starosti tam, kde nejsou. Vaše máma Blíženec je v srdci prostě dítě, díky čemuž se může cítit spíš jako pohodový sourozenec než přísná matka. Což může být pro mnoho dětí skvělým bonusem.

Láskyplná máma ve znamení Raka

Matky ve znamení Raka patří mezi velmi milující matky a pro svou rodinu udělá cokoliv. Když vás však miluje, miluje vás s nehynoucí oddaností. Stačí jediné vaše kýchnutí a okamžitě se o dítě, často až s přehnanou péčí stará. Je neuvěřitelně vřelá a vynalézavá, což z ní dělá vaši oblíbenou osobu. Pokud máte za matku Raka, pravděpodobně vždy hledáte důvody, proč ji navštívit doma.

Děti štěstěny: Znamení s nejsilnější životní energií

Znáte také ve svém okolí někoho, kdo vám přijde doslova jako živel? Obdivujete kamarádku, známou či kolegyni, protože se nezastaví před ničím? Přesně takoví lidé jsou pro nás často inspirací. Jeden by řekl, že vzhledem k tomu, co už dokázali, navíc ještě s úsměvem na rtech, překonat, mají energie na rozdávání. Jak to jenom dělají? Možná, že za to vděčí svému hvězdnému znamení zvěrokruhu.
svetzeny.cz

Hrdá máma ve znamení Lva

Pokud jste ve znamení Lva, pak jste velmi sebevědomou, srdečnou a hrdou matkou. Po svých dětech očekáváte excelentní výkony i chování, ale také je podporujete a inspirujete ve všem, co dělají. Máte tendence dětem organizovat život, i když už dávno dětmi nejsou. Zároveň k vám děti budou vzhlížet a budou vás milovat. Nevzdáte se svého života jen proto, že jste matkou.

Rozumná máma ve znamení Panny

Tyto matky ví, že být matkou je vážná práce. Své děti bude vždy vychovávat s pevnou etikou – osobní, morální, a dokonce i citovou. Pokud je vaše maminka Panna, pak ji pravděpodobně považujete za jednu z nejchytřejších lidí, které znáte. Kdykoli se na něco zeptáte, odpovídá jako encyklopedie. Pamatuje si každý malý detail, někdy však dokáže být puntičkářka a své děti vychovává tak, aby zvládalo každodenní úkoly života.

Kamarádská máma ve znamení Váhy

Pro ženu ve znamení Vah bude mateřství ze začátku obtížné, protože na sebe vyvíjí příliš velký tlak, aby dosáhla vysokého standardu. Pokud je vaše matka ve znamení Vah, je pravděpodobně vaší nejlepší kamarádkou. Je zábavná, okouzlující a vždy má náladu na šťavnaté drby, takže je vaší nejoblíbenější osobou. Usiluje o klid a harmonii jako nejvyšší hodnotu v rodině.

Důsledná máma ve znamení Štíra

Matka ve znamení Štíra nikdy nenechá talent ani potenciál svých dětí bez povšimnutí. Bude je navždy povzbuzovat, aby mířily vysoko, a udělá vše pro to, aby jim pomohla dosáhnout jejich cílů. Máma Štíra nenechá dítěti příliš osobního prostoru a je velmi důsledná a neústupná. S dítětem má velmi silné emociální pouto a dokáže pro své dítě udělat opravdu všechno.

Veselá máma ve znamení Střelce

Pokud máte za maminku Střelkyni, pak jste s ní pravděpodobně sdíleli dost krásných vzpomínek na celý život. Koneckonců vaše matka Střelec je v srdci dobrodruh. Díky svému přirozenému jupiterskému optimismu skutečně věří, že k přežití v životě stačí pozitivní pohled na svět. Tyto matky jsou podporující, hravé a upřímné.

Ženám narozeným v těchto čtyřech znamení všichni závidí: Štíři jsou nejpřitažlivější, Raci oplývají vášní

Ambice, charisma, sny a sebevědomí. Víte, jakým čtyřem znamením zvěrokruhu závidí snad každá žena? Vzhled není všechno. To, co dělá ženu atraktivní, jsou její vlastnosti, postoje a vystupování. Na jaké ženské znamení zvěrokruhu bude každá žena žárlit?
svetzeny.cz

Přísná máma ve znamení Kozoroha

Stejně jako každá máma své děti nesmírně miluje, tak i máma ve znamení Kozoroha. Je velmi přísná, zato pečující a dítěti nabízí pevný rámec výchovy i možností. Matka Kozoroh nikdy neposedí v klidu a vždy má něco, co vyžaduje její pozornost. Pokud však jde o její děti, zajistí, aby se jim dostal. Má také skvělý smysl pro humor, čímž vždy odlehčí i ty nejvypjatější situace.

Svobodomyslná máma ve znamení Vodnáře

Má jedinečný pohled na svět a často může mít poněkud zvláštní názory na náboženství a spiritualitu obecně. Nesnáší lži a podvody jakéhokoli druhu, proto co se výchovy týče, nebojí se zakročit. Dítěti jinak poskytuje velmi mnoho prostoru a dovolí mu většinu vylomenin. Vodnáři totiž milují svobodu a nechtějí ani omezovat své vlastní děti. Bojují s vnitřním konfliktem seberealizace versus mateřství.

Obětavá máma ve znamení Ryb

Matky ve znamení Ryb jsou velmi ochraňující, obětavé a citlivé. Dokáží své dítě povzbudit a motivovat. Pokud máte za matku Rybu, vyrůstali jste obklopeni empatií a mystickou energií. Její oddanost nezná konce a vždycky dětem svým způsobem dá pocítit, že jsou právě ony výjimečné. Občas dokáže být příliš vznětlivá, přecitlivělá a panovačná, ale to prostě ke znamením Ryb patří.