Přejít k hlavnímu obsahu

Dokonalá Jennifer Lopez se ukázala bez filtrů a retuší: Mobil vyměňte ráno za péči o pleť, radí

Co se skrývá za zářivou hladkou pletí J.Lo? Podle jejího nejnovějšího videa se ráno dělají následující čtyři kroky péče.

Že je prý superstar Jennifer Lopez 52 let? To nás nepřestává udivovat. Nejen, že je její tělo zpevněné, ale zdá se, že věk také přešel její rysy obličeje, aniž by zanechal jakékoli stopy. Jak to dělá? Není za tím očividně složitá rutina péče o pleť, protože v nedávném instagramovém videu J.Lo ukázala svou ranní rutinu – která se skládá z pouhých čtyř jednoduchých kroků, které můžete vyzkoušet i vy.

Začněte svůj den v koupelně

Pro zpěvačku a herečku je velmi důležité začít den se správným přístupem. Pro ni to znamená nevytahovat mobilní telefon nebo karty ze své afirmační schránky a internalizovat je pro daný den. Vaše ranní rutina je tedy omezením mentálního tlaku a péčí o obličej. Ve svém videu používá produkty ze své vlastní řady péče o pleť JLo Beauty a postupuje takto:

  1. Nejprve si přímo ve sprše vyčistí obličej čisticím prostředkem.
  2. Následuje sérum s vitamíny, které pečlivě vtírá do pokožky. Nezapomeňte na krk, dekolt a uši a nechte chvíli působit.
  3. J.Lo si dáva na obličej v poslední vrstvě vždy opalovací krém. Je to její absolutní tajemství krásy už od mládí.
  4. Finále tvoří oční krém, který nanáší nejen pod oči, ale i na další jemné vrásky, například mezi obočím.
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Na den je připravena za pět minut a podle vlastního vyjádření se cítí připravená na vše, co může přijít. Někdy je méně opravdu více!

Zdroj: Instagram JLO