Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá Irenka z Dědictví aneb Kurvahošigutntág? Šárka Vojtková neunesla velkou slávu a utekla z Česka

Info ikona
Vojtková s Bolkem Polívkou.

Nezapomenutelná role ‚‚prostitutky” Irenky změnila přes noc Šárce Vojtkové (50) život. Lidé poznávali dospívající dívku, která se nestyděla ve filmu odhalit skoro vše a dostalo se jí nebývalé popularity. Dnes bychom ale v hereččině tváři těžko hledali podobu s její nejslavnější a jedinou rolí. Podívejte se, jak dříve slavná kráska vypadá.

Tom Cruise se vzdal své dcery na doporučení církve. Vyrůstá bez něj už 10 let a roste do krásy

Suri Cruise (17) platila za protěžované děvčátko, které táta nedal z ruky. Od svých sedmi let však otce nevídá a ani se k němu nechce hlásit. Důvod? Cruisova posedlost ideologií scientologické církve. Podívejte se, jak se z malé holčičky stává dospělá krásná slečna, která nikdy oficiálně rozhovor nedala. Zdroje z jejího okolí ale mluví jasně.
svetzeny.cz

K postavě Irenky se Šárka dle svých slov dostala tak, že ji její fotograf, kterému stála mnohokrát modelem, doslova dotáhl na konkurz. Usměvavá slečna všechny okouzlila svou přirozeností, porazila dalších asi čtyřicet slávy chtivých dívek a roli měla v kapse.

S Veškrnovou na plovárně

Ve filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág hrála Vojtková po boku takových hereckých es, jako je Bolek Polívka, Arnošt Goldflam nebo Miroslav Donutil. ‚‚Všichni se ke mě chovali kolegiálně a myslím, že jsem do profesionální party velmi rychle zapadla,” svěřila Šárka po letech webu Filmovamista.cz s tím, ze to byl splněný dívčí sen. ‚‚S Dášou Veškrnovou jsme si občas vyrazily jen tak na plovárnu, ale neměla tam nikdy moc klidu, byla velmi populární a fandové byli na každém kroku,” dodala, že si skvěle rozuměla i s bývalou první dámou. Na vlastní kůži pak Vojtková poznala, co znamená být slavná. 

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Nově nabytou slávu nezvládla

Vyjít jen tak na ulici bylo pro Šárku pomalu nemožné. Jak už to u herců bývá, lidé nedokázali rozlišit filmovou postavu od reality a ona pro ně byla tou brněnskou prostitutkou. Otáčeli se za ní, pokřikovali nevhodné poznámky a místo příjemného zážitku, to bylo pro mladou dívku hodně stresující. ‚‚Najednou jsem byla pro celou republiku ta Irenka! Sexuální symbol v nepříliš lichotivém světle. Musím přiznat, že jsem to nezvládla,” uznává zpětně Vojtková, která po natáčení odjela s partnerem do Itálie, kde nikdo žádnou ‚‚hérečku” Irenku neznal.

Majitelka salonu krásy

V Itálii začala Vojtková rozjíždět vlastní byznys. Nejprve se věnovala módě, později přešla na dráhu stylistky, až zakotvila v kosmetice. Po dlouhých letech v zahraničí se nakonec vrátila do rodné země. Pokračuje zde v dobře rozjetém podnikaní v oboru kosmetiky. K salonu krásy postupně přidala estetickou medicínu a také plastické operace, které jako správná majitelka zkouší Šárka i na sobě.

Takhle vypadá Šárka Vojtková dnes

Info ikona
Savná Irenka z Dědictví

Není těch plastik trochu moc?

Bohužel, jak už to bývá, první plastikou ženy rozhodně nekončí, a to je i případ filmové Irenky. Přemíra plastik a různých estetických zákroků udělaly ze Šárky chodící plastovou figurínu. Samozřejmě, čas nikdo nezastaví, ale vždy se dá stárnout s grácií a trochou soudnosti. 


 

Zdroj článku