Přejít k hlavnímu obsahu

Buffy, přemožitelka upírů: I po 20 letech herečku poznávají na ulici. Podívejte se, jak vypadá pár let před padesátkou

Blondýnku prohánějící se s dřevěným kůlem za upíry všichni milovali. Sarah Michelle Gellar (46) se stala pro ženy hrdinkou a muži jí padali k nohám. Herečka se skoro nezměnila a i po 20 letech od natočení posledního dílu neztratila nic ze svého půvabu.

Mohlo by se vám líbit

Galerie: Xena měla původně zemřít už v Herkulovi. Jak žije její představitelka dnes a jak se v průběhu let změnila?

Je to až neuvěřitelné, že již uplynulo 28 let od doby, kdy se poprvé na televizních obrazovkách objevila neohrožená válečnická princezna Xena. Její postava přitom měla zemřít již v seriálu Herkules, ale diváci si ji natolik zamilovali, že se televizní studio rozhodlo vytvořit její vlastní seriál. A tak se zrodil seriál Xena, jehož hlavní představitelka Lucy Lawless se proslavila a získala mnoho dalších významných rolí. Prohlédněte si, jak se herečka měnila v průběhu let a zjistěte, čemu se nyní věnuje.
svetzeny.cz

Rozhodně se o Sarah nedá říci, že je herečkou jedné role, ale Buffy byla pro ní roli osudovou. Přes noc ji úspěch seriálu vyšvihl mezi hvězdy. A dodnes je na svou přemožitelku upírů hrdá. 

Jak jsi stará

Letos uběhlo 20 let od poslední klapky a fanoušci Gellar na ulici stále poznávají a žádají o autogram nebo společné foto. ‚‚Líbí se mi, že na ni lidé odkazují! Jen nepotřebuji, aby někdo připomínal skutečné datum a plynutí času,“ přiznala herečka webu Mirror s tím, že si pak uvědomí, že už není tou ztřeštěnou, bezstarostnou slečnou. „Protože pak je to jako: Aha, teď si uvědomujeme, jak jsi stará. Jinak mám pocit, že je to možná trochu záhada,“ smála se sympatická blondýnka, která má paradoxně ohledem k seriálové Buffy velkou fobii ze hřbitovů. 

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Poznáte nejslavnější seriály 90. let podle fotografií? Otestujte svoje znalosti

90. léta byla érou nezapomenutelných televizních seriálů, které dodnes zůstávají kultovními ikonami. Staňte se součástí úžasného kvízového dobrodružství, které vás zavede do světa seriálů jako nikdy předtím! Od klasických sitcomů po napínavé dramatické série, tato výzva vám umožní prozkoumat širokou škálu žánrů a odhalit, kolik slavných seriálů opravdu znáte. Zvládnete tento kvíz bez chyby?
svetzeny.cz

Dokonalé přednosti

Vzhledem k hezké tváři jí po úspěchu prvních dílů upírského seriálu produkce nabízela role milých slečen od vedle nebo naopak krásných potvor. Nezapomenutelná je tak její role proradné nevlastní sestry hlavního hrdiny z filmu Velmi nebezpečné známosti (1999). Zde Sarah předvedla své herecké schopnosti a především výstavní postavu a dokonalý dekolt. Sláva ale blondýnce do hlavy nestoupla a těžko byste na ní hledali nějaké skandály.

Ukázková rodina

V soukromém životě to Gellar klape a s manželem, hercem Freddiem Prinzem Jr. (47) jsou párem jako z plakátu. Láska jim kvete už více než dvacet let a mají spolu dceru Charlotte (13) a syna Rockyho (10). Seznámili se během natáčení filmu Tajemství loňského léta a pak si ještě společně zahráli ve filmech Scooby-Doo 1,2. Rodina křehkou blondýnku naplňuje, přesto se po dlouhé pauze vrací na televizní obrazovky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Návrat k hororu

Od letošního roku ji můžeme vídat jako vyšetřovatelku v seriálu Wolf Pack. Roli přitom původně chtěla odmítnout, ale jak už to bývá, scénář ji přesvědčil o opaku. ‚‚Upřímně řečeno, zpočátku jsem neměla v úmyslu říct seriálu ano. Když jsem si přečetla scénář, bylo to poprvé, kdy mě to zaujalo,” přiznala Sarah serveru Deadline a vrací se tak k hororovému žánru. Fanoušci jsou nadšeni a herečka se tak znovu vrací na výsluní. 

Sarah vypadá stále skvěle a zachovává si mladistvý vzhled.
Zdroj článku