Přejít k hlavnímu obsahu

Radikální vlasová proměna Dagmar Havlové: Blond barva je pryč a z herečky se stala šmrncovní zrzka

Dlouhá léta byla Dagmar Havlová (70) věrná blonďaté barvě a více či méně světlé melíry byl jejím poznávacím znamením. Nyní ale prošla velkou proměnou a nahodila měděný odstín. Herečka rázem omládla o několik let a sklízí jednu pochvalu za druhou.

Vždy vkusná bývalá první dáma nikdy s vlasy výrazně neexperimentovala, a tak všechny velmi mile překvapila. Zrzavá barva nechala vyniknout její oči a herečce to opravdu sluší. Rozhodně by nikdo nehádal, že má Havlová sedm křížků na krku.

Havlová jako zrzka omládla

S proměnou se Dagmar pochlubila na sociálních sítích a dočkala se pochvalných komentářů. ‚‚Tak a dost, toto je proti přírodě, nechápu, jak můžete vypadat ještě lépe než dříve, moc vám to sluší,” shodovali se fanoušci oblíbené herečky. ‚‚Nádherná, milá, svá…,” přidala se zpěvačka Bára Basiková (60) ke snímku, kde Dagmar pózuje fotografovi

Dagmar Havlové měděná barva sluší


 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Od skonu Václava Havla toho pravého nepotkala

Známé přísloví tvrdí, že když žena změní účes, vždy za tím stojí chlap. Našla tak Dagmar konečně novou lásku? Od skonu Václava Havla (†75) v roce 2011 se nikdo po hereččině boku oficiálně neobjevil. I když už byla spojována s mnoha muži, nikdy se klepy nepotvrdily. Její srdce stále bije pro bývalého prezidenta, jehož odchod je pro ni pořád bolestivé téma. Přitom, když spolu začali randit, málokdo věřil tomu, že je to ze strany Dagmar láska.

Po bývalém prezidentovi Dagmar pokukovala

Pro všechny byla Havlovou ženou jen jeho milovaná Olga, která zemřela v roce 1996. O rok později se konala svatba ‚‚Veškrnky” s prvním prezidentem České republiky. Lidé to brali jako zradu zemřelé Olgy a začátky měla Dagmar po boku Václava velmi těžké. S Havlem se herečka seznámila na narozeninách divadla Semafor. ‚‚Pokukovali jsme po sobě, pan Jiří Suchý si toho všiml a zeptal se mě, zdali bych se chtěla s panem Havlem seznámit. Samozřejmě jsem neváhala ani na vteřinu,“ prozradila Dagmar webu zeny.iprima.cz, kde došlo k osudovému setkání s budoucím manželem.

Navždy ‚‚ta druhá”

Celou dobu byla pro Havla velkou oporou a vždy se svého muže zastávala. Legendární je dnes její pískání při druhé volbě prezidenta v roce 1998. S Václavem si prošla chvílemi štěstí, ale i smutku. Do posledního okamžiku pak byla po boku milovaného muže, kterého na sklonku života trápily zdravotní potíže. Pro veřejnost ale byla vždy ‚‚ta druhá”. Olga byla zkrátka jedinečná. 

Jestli je po boku Dagmar nějaký muž, tak ho herečka umí velmi dobře zatajit. Těžko ale věřit, že by byla tak dlouho sama. Nápadníků má více než dost. Radost ale herečce dělají především vnoučata a stále trvající kariéra. 


 

Zdroj článku