Přejít k hlavnímu obsahu

Radikální proměna pohádkové Arabely: Z blondýnky Jany Nagyové je šmrncovní tmavovláska

Všichni si Janu Nagyovou (64) pamatujeme jako legendární Arabelu. Krásnou princeznu, která cestovala za láskou do říše lidí, milovalo tisíce diváků. Stejně tak, jako její představitelku. Herečka byla celý život blondýnkou a nyní fanoušky překvapila velmi radikální proměnou, když se na veřejnosti objevila jako brunetka.

Po mnoha letech se Jana vrátila zpět před kamery. Nejprve před rokem vyměnila roli princezny za důstojnou královnu v pohádce Princ Mamánek, stihla natočit dva filmy a nyní naskočila rovnou do seriálu. Ovšem už jako okouzlující brunetka.

Vlasové experimenty pohádkové Arabely

Změna je život, a když si role žádá tmavé vlasy, tak se Jana rozhodla pro radikální proměnu. ‚‚Chtěla jsem se vyhnout parukám a řekla jsem si, že to zkusím, a když mi to bude svědčit, tak u toho zůstanu,” prozradila Nagyová pro idnes.cz s tím, že vlasové experimenty po šedesátce jsou pro ženy velmi osvěžující. Janino nadšení ale příliš nesdílí partner Toni. ‚‚Manžel by mě nejraději viděl zase blond,” přiznala herečka s úsměvem. 

Janě Nagyové tmavá barva sluší

 

Info ikona
Jana Nagyová

Jana Nagyová jako šmrncovní brunetka

Fanoušci jsou ovšem z proměny příjemně překvapeni, a i když se říká, že tmavá barva zvýrazňuje vrásky, svou Arabelu zahrnuli komplimenty. „Super sestřih i barva! U vás, Janko neplatí, že tmavá přidává roky! Moc pěkné,“ shodují se komentáře na sociálních sítích k Janině snímku se slušivým mikádem. Ze stárnutí si tak pohádková princezna absolutně nic nedělá a ubíhající čas přijímá s grácií. ‚‚Stárnutí není nemoc, je to přirozený proces. A my jsme uprostřed tohoto procesu a snažíme se o důstojný postoj k věku, k životu a politické situaci, která mi denně přidává šedivých vlasů,“ přiznává Jana, jež vypadá skvěle i díky zdravému životnímu stylu a pravidelnému cvičení. Neztratila tak nic ze svého pohádkového kouzla.

Odvaha a drzost Nagyové

Po velkém úspěchu Arabely se Nagyová stáhla z očí veřejnosti, vrhla se na podnikání a odstěhovala do Německa. Životní lásku našla až se třetím manželem a je pyšnou maminkou dcer Jany a Sophie Emmy a syna Haralda. Z návratu před kameru je nadšená. ‚‚Je to pro mě velká výzva. Když žena po šedesátce začne pracovat a má ještě v sobě tolik odvahy nebo drzosti postavit se před kamery? Chci zkrátka ukázat, že ještě něco dokážu a ještě něco v sobě mám a mám co říci divákům,“ svěřila na závěr vždy usměvavá herečka, kterou tak budeme znovu vídat nejen na televizních obrazovkách. 


 

Líbí se vám Jana více jako blondýnka, nebo herečce výrazná změna prospěla?
Zdroj článku