Přejít k hlavnímu obsahu

Zářivá proměna Tatiany Dykové: V ohnivě zrzavých vlasech herečka omládla, plastiky a estetické úpravy odmítá

Změna je život a Tatiana Dyková (45) mění barvy vlasů skoro jako ponožky. Z černovlásky je kouzlem kadeřníků blondýnka a z blondýnky zase brunetka. Poslední proměna se ale velmi povedla. Herečka vyrazila do společnosti jako zářivá zrzka. Ohnivá barva Táně velmi sluší a ubrala jí několik let.

Za svou dlouhou kariéru vyzkoušela herečka snad všechny klasické barvy a dalo se by se říci, že je takovým chameleonem. V pondělí Tatianu vidíme na akci jako brunetku a za týden oslní coby blondýnka. Nyní je ale opravdu nepřehlédnutelná a zrzavé háro jí neskutečně sekne.

Proměna Táni v dokonalou krásku

V jejím případě ale rozhodně neplatí pravidlo o změně účesu spojené s novým mužem. To by musela svého manžela Vojtu Dyka (38) měnit hodně často. Tatiana zkrátka ráda experimentuje a podzim je pro ni ve znamení zrzavé barvy připomínající spadané listí. Vzhledem ke světlé pleti jí tento odstín velmi lichotí, a když ho ještě doplní zeleným outfitem, stane se z ní dokonalá kráska. Změna barvy je ale to jediné, co herečka uznává.

Takhle to Táně slušelo na tiskové konferenci k novému filmu

Info ikona
Tatiana Dyková

Dyková je spokojená sama se sebou

Plastičtí chirurgové by se u Tatiany se zlou potázali. Herečka vyznává přirozenost a sem tam nějaké vrásky neřeší. ‚‚Když to někomu udělá radost a vydrží mu to dlouho, tak proč ne. Já už bych si nikdy nenechala zmenšit prsa, ani zvětšit zadek, takhle jsem spokojená," zavtipkovala Dyková pro web Extra.cz. Samozřejmě žádné zásahy nikdy nepodstoupila a ostatně, pokud nemusí, ráda si vychutnává chvíle bez make-upu. ‚‚Nedávno mi jedna žena řekla, že nikdy nešla na ulici nenalíčená, tak jsem byla opravdu hodně překvapená, protože já mám pocit, že když jsem nalíčená, tak že jdu do práce," prozradila Dyková s tím, že v maskérnách tráví hodně času a nepotřebuje pleť zatěžovat ještě doma.

České herečky, se kterými je ‚‚radost pracovat”. Hvězdné manýry před kamerou i na veřejnosti. Královnou je údajně Tatiana Dyková

Patří k nejzářivějším hvězdám našeho hereckého nebe. Pracovat s nimi je ale občas za trest. Pomyslná korunka za až hollywoodské manýry patří rozhodně Tatianě Dykové (44), za svobodna Vilhelmové. Kdo další umí pořádně zatopit pod kotlem režisérům i veřejnosti?
svetzeny.cz

Umělotiny a zmalované obličeje se mužům nelíbí

Stejného názoru je i její partner, který svou ženu miluje i po ránu. ‚‚Nejradši mě má nenalíčenou, co nejméně výstřední. I když má mě asi radši atraktivní, ale vlastně co nejvíc přirozenou," uvedla Tatiana na adresu Vojty, se kterým jim to i po letech klape. ‚‚Já si myslím, že všechny ženy by se měly zeptat svých mužů, jestli se jim líbí všechny ty umělotiny na sobě a hodně namalovaný obličeje, a byly by asi celkem překvapený, že odpověď bude, že ne," dodala Táňa s úsměvem, že doma mají v tomto ohledu jasno. Několikrát se sice vynořily klepy, že by to mělo ve vztahu starší herečky a jejího multitalentovaného zajíčka skřípat, ale všechny pak rychle vyvedli z omylu. Dyk se na svou ženu stále dívá jako na obrázek a ostatní ženy u něho nemají šanci. 

Naše nejobsazovanější herečka tak má život jako na růžovém obláčku. Jde z role do role, doma má jednoho z nejhezčích mužů českého showbusinessu a je spokojenou maminkou třech chlapců. S exmanželem, producentem Pavlem Čechákem má Františka (18) a Cyrila (15) a s Vojtou desetiletého Aloise. 

Líbí se vám Tatiana spíš jako zrzka, blondýnka, brunetka nebo černovláska?
Zdroj článku