Přejít k hlavnímu obsahu

Poznali byste jindy dokonalé hollywoodské krásky bez make-upu? Demi Moore vypadá jako holka od vedle a Penelope Cruz přirozenost sluší

Na společenských událostech jsou vždy skvěle upravené a na jejich tváři byste nenašli chybičku. Jak ale vypadají známé krásky bez zásahu profesionálů? Demi Moore (60) byste na ulici přehlédli a Penélope Cruz (49) by mohla po ránu rovnou natáčet.

Vizážisté a kosmetické zákroky umí zázraky a na červeném koberci hollywoodské hvězdy vždy září. Jejich přirozenou tvář doposud znali jen jejich blízcí, ale postupně každá z krásek jde doslova s kůží na trh a nebojí se předvést milionům fanoušků, jak vypadá po ránu. Která z nich je na tom s přirozeností nejlépe a naopak, kdo by neměl bez použití líčidel na veřejnost?

Mohlo by se vám líbit

Legendární hvězda 90. let se ukázala ve svých 72 letech bez make-upu. Doktorka Quinnová zastavila čas

Jméno Jane Seymourová (72) vám možná nic moc neřekne, ale Doktorka Quinnová? Tu znal každý. Hvězda 90. let se nyní ukázala bez make-upu nebo v plavkách a fanouškům spadla brada. Slavná herečka snad zastavila čas.
svetzeny.cz

Demi Moore (60) 

Herečka, jež sbalila největší fešáky stříbrného plátna s věkem zastává více přirozenosti. Alespoň ohledem líčení. Absenci nánosu make-upu maskuje za velké dioptrické brýle a spoléhá na nespočet estetických zákroků, kterými si její tvář prošla. Na ulici byste hvězdu filmů Duch či Striptýz přehlédli a nenapadlo by vás, že okolo právě prošla jedna z největších koček Hollywoodu.

Penélope Cruz (49) 

Temperament a jižanský šarm má španělská herečka v krvi a geny k nezaplacení. Penélope má to štěstí, že i po ránu by mohla hrát osudové ženy, kterým leží muži u nohou. Herečka bez líčidel neztrácí nic ze své ohnivé krásy a manžel, neméně známá filmová hvězda Javier Bardem (54) musí být na svou ženu náležitě pyšný. 

Mohlo by se vám líbit

Kvíz: Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech. Dokončete správně nejznámější česká přísloví

Příšloví jsou výrazové prostředky, které se často používají v každodenním jazyce. Jsou to krátké věty nebo fráze, které obsahují nějakou naučenou pravdu, moudrost nebo zkušenost. Česká přísloví mají bohatou historii a základy sahají do dávných dob. Jejich původ je spojen s lidovou moudrostí a zkušenostmi našich předků. Otestujte si svoje znalosti v zábavném kvízu.
svetzeny.cz

Julia Roberts (55)

Když se řekne hereččino jméno, každému se hned vybaví Pretty Woman. Role prostitutky Vivian vystřelila Julii mezi ty největší hvězdy. Její zrzavé vlnité vlasy v kombinaci s nádhernými rty a neskutečným úsměvem uváděla do tranzu nejednoho muže. Zrzka je už ale dávno pryč a Julia střídá blond a hnědou barvu vlasů. V mikádu, nenalíčenou a s brýlemi byste ale jen těžko hledali roztomile praštěnou Vivian. Herečku však prozradí její široký úsměv.

Gwyneth Paltrow (50)

Bez líčidel vypadá blonďatá herečka jako víla, která právě vystoupila z mořských vln. Přirozenost Gwyneth sluší, i přesto, že její pleť má alabastrový nádech. Přirozeně zvlněné vlasy dodávají dívčí vzhled a maskéři s ní nemají skoro žádnou práci. Stačí vytvořit kouřové oči, dodat lesk a herečka může před kameru nebo na červený koberec.

Mohlo by se vám líbit

Charismatický Karel Roden: Idol žen, který dobyl Hollywood a stáhl se do ústraní

Těžko bychom v našem filmovém rybníčku našli charismatičtějšího muže, než je Karel Roden (61). Oblíbený herec se dokázal prosadit v Hollywoodu a ženy všech věkových kategorií mu padají k nohám. O jeho životě toho není moc známo, ale něco se ven přeci jen dostalo. Přečtěte si o životě české legendy.
svetzeny.cz

Jennifer Lopez (53)

Zpěvačka je pověstná svým dokonalým zadečkem, který má pojištěný na několik milionů dolarů a ráda ho předvádí v titěrných modelech. Evidentně ale vynalezla i elixír mládí, protože ve svém věku vypadá po ránu jako holčička. Zatímco její kolegyně prohánějí fotky několika filtry, J.Lo bez studu předvádí své kosmetické rituály bez špetky líčidel. 

Michelle Pfeiffer (65)

Kočičí žena z devadesátkového Batmana je už ve věku babičky, ale při delším pohledu na její tvář stále vidíme onu krasavici, která visela v pokoji nejednoho puberťáka. Čas Michelle zastavit nedokáže, ale dá se říci, že stárne s grácií a když si ji vezmou do parády profesionálové, dokáží ji proměnit v dámu s jiskrou v očích.

Po nalíčení jsou z ‚‚obyčejných" žen opět krásky nejen červeného koberce.
Zdroj článku