Přejít k hlavnímu obsahu

Když už stárnout, tak s grácií

Ačkoliv se čas nedá zastavit, rozhodně už v dnešní době máme různé prostředky, jak žít naplno navzdory stárnutí. Pokud nejste fanoušky plastických operací a různých zákroků, vhodnou alternativou pro vás můžou být podpůrné doplňky stravy. My vám poradíme, které užívat a na konci článku pro vás máme o tyto produkty soutěž!

Když už stárnout, tak s grácií

Vyznat se v dnešní době v nekonečném výběru léků a doplňků stravy je téměř nemožné. Firma Walmark ovšem vyvinula unikátní koncept dvou navzájem se doplňujících produktů - Cell Shield ENERGY a Cell Shield PROTECT. Tyto doplňky stravy jsou určeny pro podporu zdravého stárnutí již na buněčné úrovni.

Cell Shield ENERGY pro aktivní život plný energie je určen k užívání na den. Obsahuje kombinaci PQQ a Delphinolu®. Delphinol® je výtažek z Maqui berry, jež se řadí mezi moderní „super ovoce“. Tyto dvě výjimečné látky jsou pak doplněny o vitaminy C a B6, které působí jako antioxidanty a chrání buňky před škodlivými volnými radikály.

Cell Shield PROTECT s L-karnosinem, rutinem a dalšími vitaminy a minerály je určen pro užívání na noc, kdy tělo nejlépe regeneruje. Jedná se o komplex chránící buňky, kde obsažené antioxidanty jako je zinek, vitamin C či riboflavin, tělu přirozeně pomáhají vyrovnat se s přemírouvolných radikálů , jejichž nadměrné množství prokazatelně urychluje příznaky stárnutí.

Komu je Cell Shield Energy a Cell Shield Protect určen?

Každému, kdo chce stárnout s grácií. Pokud vám přijdou s přibývajícím věkem vaše každodenní aktivity stále více únavné, chcete pomoci svému tělu minimalizovat poškození buněk a chcete stále žít naplno, jsou tyto přípravky určeny právě vám.

!SOUTĚŽ!

16.-23.3.2020 se můžete zapojit do soutěže, pokud správně odpovíte na naši soutěžní otázku a vyplníte registrační formulář, který naleznete pod článkem. Tentokrát mají 3 z vás možnost vyhrát balíček obsahující 1 ks doplňku stravy Cell Shield ENERGY a 1 ks doplňku stravy Cell Shield PROTECT.