Přejít k hlavnímu obsahu

Jennifer Lopez bez make-upu vyděsila fanoušky: Reálné fotky bez retuše ukazují, jak vypadá světová ikona bez příkras

Americká ikona Jennifer Lopez vypadá i ve svých téměř 55 letech naprosto neskutečně. Dle její vizáže by jen málokdo uhádl její skutečný věk. To se ale nyní změnilo. Stárnutí je přirozené a nekompromisní, a tak se podepsalo i na rádoby nestárnoucí Jennifer. Její fanoušky vyděsily snímky, na kterých je Lopez bez make-upu. A mnozí z nich ji ani nepoznali. Jak skutečně vypadá tato světová ikona bez retuše a příkras?

Je Jennifer Lopez opravdu tak dokonalá?

Co si budeme povídat, snad nikdo by při pohledu na americkou krásku, jejíž rodiče pochází z Puerta Rica, neřekl, že za pět let oslaví své šedesáté narozeniny. Pohled na Jennifer Lopez dostává miliony mužů do rauše a podobný počet žen do depresí. Jak je možné, že i v tomto věku vypadá Jennifer Lopez, jinak také JLo, stále tak neuvěřitelně? Stačí se podívat na její instagramový účet a člověk se nestačí divit. Mnozí spekulují o tom, že za tím stojí kouzla plastické chirurgie a estetických zákroků, které ale Lopez nekompromisně popírá. Na všech fotkách bez make-upu, které byly doteď zveřejněny, vypadá její tvář stále velmi vyhlazeně a mladistvě. Letos v únoru vydala nové album spolu se snímkem s názvem This is me…Now, ke kterému následně natočila ještě dokumentární film s názvem The Greatest Love Story Never Told, kde fanouškům odhalila svou pravou tvář bez retuší. A právě ti se nestačili divit tomu, co viděli.

Abychom ale Jennifer jen nekřivdili, musíme vzdát hold její dokonalé postavě, která je v jejím věku opravdu úctyhodná. Sama Lopez je známá tím, že se o své tělo velmi důsledně stará, pravidelně cvičí, tancuje, nekouří a nepije alkohol. Velmi pečlivě si hlídá co jí a její strava je opravdu vyvážená a pestrá. Snaží se jíst tak, aby její tělo zvládalo fyzickou zátěž, bylo zdravé a plné energie, ale zároveň, aby nepřibírala. A musíme říct, že to se jí doopravdy daří. Jak se ale zdá, právě ve zmíněném dokumentu jde velmi dobře vidět, že i přes obrovskou snahu, jí zkrátka její věk doběhl. A to především v obličeji.

Nesnesitelné celebrity: Jennifer Lopez se personál nesmí podívat do očí, Dustin Hoffman rozdává facky na place. Odhalte, s kým dalším je spolupráce naprosté peklo

Hvězdné manýry se od slavných osobností tak trochu očekávají a vlastně asi nikoho úplně nepřekvapí. Vše má ale svoje hranice, které některé celebrity s chutí překračují. Ať už jde o chování na place, v zákulisí nebo v přítomnosti jejich asistentů či dokonce fanoušků, tyto hvězdy nejsou příliš v oblibě. Kdo v Hollywoodu je známý svým otřesným chováním?
svetzeny.cz

Dokumentární snímek Jennifer Lopez

Zpěvačka a herečka letos v únoru vydala své již deváté debutové album s názvem This is me…Now. Stejný název pak nese i hudební film, který vznikl v rámci propagace alba. Následně pak vznikl i dokumentární snímek odhalující zákulisí vzniku filmu, ale také části soukromého života americké ikony. Dokument nese název The Greatest Love Story Never Told, což v překladu znamená “Největší milostný příběh, který se nikdy nevyprávěl”. Film má veřejnosti poskytnout náhled do jejího soukromí a také vzdát hold jejímu současnému manželovi, Benu Affleckovi. Právě s Benem Jennifer randila v letech 2001-2004, následně se rozešli a šli si každý svou cestou, vystřídali různé partnery, měli děti. Po téměř dvaceti letech se ale jejich osudy znova spojily a v roce 2022 uzavřeli manželský sňatek.

Sharon Stone má v 66 letech úžasnou postavu. Vděčí za ni jídelníčku, který můžete dodržovat i vy

Uznávaná americká herečka Sharon Stone oslavila 10. března už své 66 narozeniny. I ve svém věku si udržuje štíhlou postavu a svěží pleť, je plná energie a životního elánu. Jejím tajemným elixírem mládí není nic jiného než vyvážený jídelníček. Na jaké potraviny nedá dopustit?
svetzeny.cz

Jennifer Lopez bez filtru

Jak již bylo zmíněno, dokument má veřejnosti poodhalit soukromý život americké ikony, a to včetně jejího vztahu s manželem. Jsou zde ale vidět i momenty, kdy se rádoby vždy dokonalá Lopez naprosto složí, pláče a je v pohodlí domova v teplákovce. Dělá zkrátka věci, které jsou naprosto normální. Právě na několika takových záběrech je vidět naprosto bez filtru, jakýchkoliv úprav a retuší. Poznali byste vůbec ze snímků, že se jedná o tuto americkou hvězdičku? Posuďte sami.

 

Podívejte se, jak vypadá Jennifer Lopez bez make-upu
Zdroj článku