Přejít k hlavnímu obsahu

Ze 150 let starého domu udělala Veronika Arichteva luxusní vilu: Peníze létaly vzduchem! Podívejte se, výsledek stojí za to

Když před dvěma lety kupovala Veronika Arichteva (37) s manželem, režisérem Biserem Arichtevem (47) starý dům, věděla, že to bude velká rekonstrukce. Ale že to bude až tak náročné, rozhodně nečekala. Peníze jen cinkaly a rekonstrukce stále nebrala konce. Nyní už vše finišuje a herečka se pochlubila neskutečnou proměnou domu v luxusní vilu s moderními prvky.

Říká se, že je lepší vyhořet, než se stěhovat a při rekonstrukci to platí dvojnásob. Vysněného domu se ale Veronika nevzdala, a i když ani po dvou letech není vše zcela hotovo a dodělávají se poslední malé úpravy, herečka se stala hrdou paní domu, respektive vily.

Všechno stálo dvakrát více, než bylo v plánu

Manželé chtěli zachovat ráz starého domku, ale moderním prvkům a vychytávkám se nevyhnuli. Původní rozpočet byl mnohonásobně překročen. ‚‚V týhle době rekonstruovat 150 let starou vilu. To bylo samý, tohle bude stát tolik a tohle tolik. To dáme ne? Dáme. A ono to všechno stojí 2x tolik! To dáme ne? No nevim,” svěřila se Veronika svým fanouškům na sociálních sítích, že ač máte v ruce plány, tak kalkulace se neustále mění a pomalu je to na přepadení banky, abyste vše splatili. Jedná se ale o investici do budoucna a vzhledem k tomu, že Biser točí jeden úspěšný seriál za druhým a ani Veronika nemá o role nouze, tak to rodiče tříletého Luky nějak zvládnou. Sny se mají plnit a vlastní bydlení, do jehož přeměny dáte svou duši, patří na seznam těch největších snů.

Takto vypadal dům, když ho Veronika s Biserem koupili

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Peníze, peníze a zase peníze

Plány měla Veronika velmi smělé a původně si rodinka myslela, že by ve vilce mohla strávit loňské Vánoce. To však nevyšlo a peníze dále létaly na účty architektům, kteří měli náročnou rekonstrukci pod palcem. ‚‚Asi by bylo jednodušší tenhle domeček z srovnat se zemí, ale my jsme se do něj totálně zamilovali. Má vysoký stropy a obrovský dveře, silný zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru," přiznala Veronika s tím, že právě propojit minulost domu s jejich nároky na modenější vybavení nebylo úplně jednoduché. Chtěla zachovat původní prvky, jen jim dát nový kabát. 

Konečně se mohou do luxusní vily nastěhovat

Dva roky stresu, adrenalinu, ale i radosti ze zvelebování se konečně přiblížili svému konci a Veronika s Biserem se mohou nastěhovat. Každá místnost je dělaná s citem a možná by se herečka mohla zamyslet nad změnou povolání a začít fušovat do práce bytových architektů. ‚‚Celý mě to tady hrozně dojímá. I přes všechny komplikace a nervy, je to nejkrásnější místo na světě. To naše místo,” popsala Arichteva své prvotní pocity. 

Simona Krainová ukázala nové bydlení: Své fotografie v nadživotní velikosti a luxus, ze kterého přechází zrak

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (50) nechala fanoušky nahlédnout do úchvatného bytu, který všem vyrazil dech. Jak to na sociálních sítích bývá, kritice se stejně nevyhnula. Co sledujícím vadilo tentokrát? Simoniny fotky v životní velikosti to nebyly!
svetzeny.cz

Veronika myslela také na pokoj pro puberťáka

V rozlehlém domě s velkou zahradou je samozřejmě místo nejen pro tříčlennou rodinu, ale také pro režisérova patnáctiletého syna z prvního manželství. „Cimra pro puberťáka, který rád hraje na kytaru, fotí, hnípe a strká obaly od jídla pod postel. To spací pódium miluju už teď. V tomhle neuchopitelným věku ale nebude furt. Dávám mu tak dva roky. Pak to bude místo pro kluka, co si přivede holku a jednou svoji rodinu (myšleno na víkend). A tak jsme mu ten pokoj tak udělali. Prostorný, jednoduchý, pánský,“ napsala Veronika ke snímku pokoje, který by chtěl mít každý dospívající kluk. Klid od rodičů a skvělé útočiště na povalování. 

Jak se celá rekonstrukce povedla se můžete podívat v naší galerii. Bohužel, manželé neuvedli, kolik taková proměna stála, ale pokud umíte dobře počítat, obrázek si uděláte sami. 

Postupná proměna domu ve vysněnou vilu Veroniky a Bisera
Zdroj článku