Přejít k hlavnímu obsahu

Simona Krainová ukázala nové bydlení: Své fotografie v nadživotní velikosti a luxus, ze kterého přechází zrak

Modelka a podnikatelka Simona Krainová (50) nechala fanoušky nahlédnout do úchvatného bytu, který všem vyrazil dech. Jak to na sociálních sítích bývá, kritice se stejně nevyhnula. Co sledujícím vadilo tentokrát? Simoniny fotky v životní velikosti to nebyly!

Simona Krainová dovolila veřejnosti, aby pomocí videa nahlédli do nově zrekonstruovaného bytu. „Když se sen stane skutečností. Ješte teď mám pocit, že se mi to všechno jenom zdá,“ napsala na úvod krásná blondýnka. Ta se společně s rodinou před 10 týdny odsunula do Dominikánské republiky a během jejich dobrodružného pobytu zatím v Praze vznikal nový byt snů. 

Jak dnes žije kráska, které padali muži k nohám? Italská filmová hvězda Claudia Cardinale oslaví 85. narozeniny

Patří k nejzářivějším hvězdám stříbrného plátna a největším sexsymbolům minulého století. Do srdcí diváků se zapsala podobně jako Sophia Loren, Brigitte Bardot nebo Gina Lollobrigida. Z krásky se svůdnou postavou, po níž šílely miliony mužů, je dnes už babička, která si stále zachovává svůj optimismus a miluje život. Za pár dní oslaví své 85. narozeniny.
svetzeny.cz

Kousek nebe v Dejvicích

Topmodelka s manželem Karlem Vágnerem ml. si nechali kompletně zrekonstruovat luxusní střešní byt v pražských Dejvicích. Jejich apartmá, které má něco kolem 400 m², vzniklo i díky Daře Rolins. Právě ta byla kdysi sousedkou a Simona s Karlem si její byt odkoupili, probourali stěny a vytvořili tak vskutku unikátní prostor. „Domov je pro naši rodinu nejvíc. Náš byt jsme začali řešit před 12 lety. Pro začátek jsme koupili vedlejší byt, který patřil Daře, měli jsme štěstí, že byl hned vedle. Byty jsme propojili, kompletně zrekonstruovali a připravili k narození našich kluků. Byt byl naprosto nádherný, ale jak se narodili, explodovala doslova bomba! Maxík ťapal ručičkama od jídla při rytmech Teletubbies po stěnách. Bruno ho úspěšně následoval a postupem času do brazilské třešně na podlaze nejen těmi oranžovými tatrovkami kreslili nepravidelné a trvalé obrázky. Časem, jak se naše rodina rozrůstá, se k nim přidaly dvě parťačky Angela & Aisha. Když to shrnu, tak se nám podařilo byt zdevastovat a po 12 letech jsme konečně ready na kompletní rekonstrukci,“ prozradil Karel Vágner na své sociální síti.  

Fanouškům se Simona pochlubila s konečným výsledkem, který nejde nemilovat. Vzdušný prostor, který doplňují světlé barvy a dřevo. 

Nahlédněte do bytu Simony Krainové

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Obdiv, ale i rýpavé komentáře

Dechberoucí bydlení si fanoušci, i z řad celebrit, pochvalují, a přejí Simoně mnoho krásných chvil ve staronovém bytě. Našli se ovšem i tací, kteří si neodpustili nějaké rýpnutí. „Krásný, ale asi zbytecný prachy do kuchyně, kde se bude ohřívat polotovar,“ napsal jeden ze sledujících. Simona měla ovšem pohotovou odpověď: „Neboj, mám kuchařku,“ odvětila rázně. S hejty se obecně Krainová umí vypořádat a hlavu si z nelibých komentářů rozhodně nedělá. 

Zdroj článku