Přejít k hlavnímu obsahu

Pamatujete si Jessicu Fletcher z To je vražda, napsala? Podívejte se, jak slavná herečka bydlela

Sídlo legendární herečky Angely Lansbury je na prodej. Dům se nachází v Los Angeles a je nabízen za necelých 4,500 dolarů. Obsahuje čtyři pokoje, čtyři koupelny, bazén, zahradu v anglickém stylu a terasu. Rekonstrukci sice potřebuje, kouzlo ale neztratil. Podívejte se, jak slavná herečka bydlela.

Mohlo by se vám líbit

Po krachu s Agátou zažívá Jakub Prachař dokonalý vztah. Miminko s krásnou Sarou Sandevou by mělo přijít na podzim

Zatímco Agáta Hanychová (37) odpočítává poslední dny do narození Rozárky, kterou počala jen po pár týdnů trvajícím vztahu s mediálním guru Jaromírem Soukupem (53), Sara Sandeva (25) si vyzvedává těhotenský průkaz. Podle všeho má mít úspěšně za sebou první trimestr. Mie Prachařové (5) tak letos přibydou sourozenci hned dva.
svetzeny.cz

Vy neznáte "To je vražda, napsala"?

"To je vražda, napsala" je americký detektivní televizní seriál, který byl vysílán v letech 1984 až 1996. Hlavní postavou je Jessica Fletcher, spisovatelka detektivních románů, která se stává neúnavnou amatérskou detektivkou, která pomáhá vyřešit vraždy, které se staly v jejím okolí. Každá epizoda se odehrává v malém městečku nebo vesničce, kde Jessica navštíví své přátele nebo rodinu, a tam se odehraje vražda, kterou musí vyřešit. Seriál se stal populárním díky svému klasickému stylu detektivních příběhů a charismatu hlavní postavy.

Mohlo by se vám líbit

Jídelníček podle Madonny: V 64 letech se pyšní dokonalou figurou, a přesto si pochutnává na hranolkách a pizze

Madonna, královna popu, svůj jídelníček přísně hlídá. Chcete-li se jí inspirovat, tak se připravte na makrobiotiku, přísnou disciplínu, košér jídla a žádnou kávu. Také budete vyhledávat módní stravovací trendy, především superpotraviny.
svetzeny.cz

Kdo je Jessica Fletcher?

Angela Lansbury se narodila 16. října 1925 v Londýně, jako dcera herečky a irského politika. Po vypuknutí druhé světové války se její rodina přestěhovala do Spojených států, kde začala Angela Lansbury svou hereckou kariéru na divadelních prknech. V roce 1944 podepsala smlouvu s filmovým studiem MGM a během své kariéry získala celkem tři nominace na Oscara.

Později ztvárnila roli chůvu v Disneyho filmu "Mary Poppins" a také se objevila v dalších filmech, jako např. "The Manchurian Candidate" nebo "Death on the Nile".

Její nejslavnější rolí se stala postava detektivky Jessicy Fletcher v televizním seriálu "To je vražda, napsala", který se vysílal v letech 1984 až 1996. Za tuto roli byla Lansbury nominována na celkem 12 cen Emmy, z toho pět získala.

Smutná zpráva zasáhla všechny milovníky známých detektivních příběhů. Angela Lansburyová, pro nás známá jako Jessica Fletcherová ze seriálu To je vražda, napsala, zemřela v úterý 11.10.2022 úctyhodném věku 96 let.

Bydlení herečky Angela Lansbury
Zdroj článku