Přejít k hlavnímu obsahu

Pamatujete si Jessicu Fletcher z To je vražda, napsala? Podívejte se, jak slavná herečka bydlela

Info ikona
Jessica Fletcher

Sídlo legendární herečky Angely Lansbury je na prodej. Dům se nachází v Los Angeles a je nabízen za necelých 4,500 dolarů. Obsahuje čtyři pokoje, čtyři koupelny, bazén, zahradu v anglickém stylu a terasu. Rekonstrukci sice potřebuje, kouzlo ale neztratil. Podívejte se, jak slavná herečka bydlela.

Po krachu s Agátou zažívá Jakub Prachař dokonalý vztah. Miminko s krásnou Sarou Sandevou by mělo přijít na podzim

svetzeny.cz

Vy neznáte "To je vražda, napsala"?

"To je vražda, napsala" je americký detektivní televizní seriál, který byl vysílán v letech 1984 až 1996. Hlavní postavou je Jessica Fletcher, spisovatelka detektivních románů, která se stává neúnavnou amatérskou detektivkou, která pomáhá vyřešit vraždy, které se staly v jejím okolí. Každá epizoda se odehrává v malém městečku nebo vesničce, kde Jessica navštíví své přátele nebo rodinu, a tam se odehraje vražda, kterou musí vyřešit. Seriál se stal populárním díky svému klasickému stylu detektivních příběhů a charismatu hlavní postavy.

Jídelníček podle Madonny: V 64 letech se pyšní dokonalou figurou, a přesto si pochutnává na hranolkách a pizze

svetzeny.cz

Kdo je Jessica Fletcher?

Angela Lansbury se narodila 16. října 1925 v Londýně, jako dcera herečky a irského politika. Po vypuknutí druhé světové války se její rodina přestěhovala do Spojených států, kde začala Angela Lansbury svou hereckou kariéru na divadelních prknech. V roce 1944 podepsala smlouvu s filmovým studiem MGM a během své kariéry získala celkem tři nominace na Oscara.

Později ztvárnila roli chůvu v Disneyho filmu "Mary Poppins" a také se objevila v dalších filmech, jako např. "The Manchurian Candidate" nebo "Death on the Nile".

Její nejslavnější rolí se stala postava detektivky Jessicy Fletcher v televizním seriálu "To je vražda, napsala", který se vysílal v letech 1984 až 1996. Za tuto roli byla Lansbury nominována na celkem 12 cen Emmy, z toho pět získala.

Smutná zpráva zasáhla všechny milovníky známých detektivních příběhů. Angela Lansburyová, pro nás známá jako Jessica Fletcherová ze seriálu To je vražda, napsala, zemřela v úterý 11.10.2022 úctyhodném věku 96 let.

Zdroj článku