Přejít k hlavnímu obsahu

Simona Krainová ve svém věku vypadá lépe než kdejaká dvacítka: Pózovala v průhledných šatech a ukázala, co mohla

Info ikona
Simona Krainová

Modelka Simona Krainová oslaví příští rok padesáté narozeniny, ale její vzhled a postava vypadá, jako by zastavila čas. Její oblíbený výrok, že jí na věku prostě nezáleží, pro ni stále platí. A podle toho také žije. S manželem Karlem Vágnerem mladším společně vychovávají dva syny, Maxe a Bruna. A protože je Simona přivedla na svět blíže ke čtyřicítce, pomohlo jí to především k tomu, aby se cítila psychicky mladší, jak sama několikrát uvedla.

Simona Krainová je opravdu akční člověk, který doma rozhodně nelení. Z jejího profilu na Instagramu je zřejmé, že ráda tráví čas u moře. Letos dokonce oznámila, že svůj druhý domov našla v Dominikánské republice. Zdá se tedy, že blondýnka doslova vyhledává slunce a užívá si jeho paprsků v každou volnou chvíli.
 

Známá influencerka se na sociálních sítích kromě nadšení svých fanoušků setkává i častými hejty. Některým fanouškům vadilo, že se údajně nedokáže vyrovnat s přibývajícími roky a neustále si musí dokazovat, jak dokonalou má postavu a jak skvěle vypadá.

Jak snídá Victorie Beckham: Podívejte se, jakou kombinaci jídel si dopřává přes 20 let. Dodržuje jedno pravidlo, díky kterému je štíhlá

svetzeny.cz

Jenže taková postava, jakou Simona má, není zadarmo. Modelka o sebe pravidelně dbá, sportuje, nezanedbává návštěvy estetických klinik a vůbec se nestydí o tom všem mluvit. Na svém instagramovém účtu nedávno ukázala, jak si nechává pod kůži na obličeji a krku pomocí dlouhých jehel vpravovat kyselinu hyaluronovou v kombinaci s různými druhy pleti prospěšných vitaminů.

Modelka samozřejmě dává pozor i na svou fyzickou kondici, zdravě se stravuje a několikrát týdně uběhne deset kilometrů. Spolu s manželem obvykle podstupují různé zdravotní procedury a letos si dopřáli i ájurvédský pobyt. O svou pleť pečuje nejen kvalitními krémy, ale také kosmetickými procedurami.

Nyní o své kráse Simona své fanoušky znovu přesvědčila v nejnovějším příspěvku, který zveřejnila na svém Instagramu. Modelka v průhledných šatech, s odhaleným bujným dekoltem a dokonalým líčením. Představivost netřeba, video prozradilo skoro vše, co mohlo. Krainová k příspěvku dodala, že chystá nový projekt, který se rozhodla propagovat tímto způsobem, a to se opravdu zadařilo. I ve svém věku má modelka stále dokonalé tělo, sexy křivky a celkově působí naprosto úchvatně!

Fanoušci její nový příspěvek okamžitě náležitě odměnili pozitivními komentáři a kde kdo jí opravdu závidí. Někteří jí vtipně píší, že snad musí pocházet z jiné planety, jinak není možné, že je tak dokonalá. Simona chce svými příspěvky motivovat každou ženu ve svém věku, aby se nebála a svou krásu ukázala. Podle modelky má každá žena své zbraně, které vždy může použít.

Zdroj článku