Přejít k hlavnímu obsahu

Jak snídá Victorie Beckham: Podívejte se, jakou kombinaci jídel si dopřává přes 20 let. Dodržuje jedno pravidlo, díky kterému je štíhlá

Victoria Beckham je žena, která vypadá ve svém věku neuvěřitelně. Má postavu, kterou jí mnohé ženy závidí, ale sama tvrdí, že recept na ni je opravdu jednoduchý. Naučte se i vy její rituály a udržujte si stále štíhlou postavu a pevné zdraví!

Pokud vás někdy zajímalo, jak je možné, že Victoria Beckham má tak bezchybnou pleť, vypracovanou postavu a dostatek energie, tak se její recept dozvíte právě teď. Je těžké uvěřit, že módní návrhářka nejenže podniká na plný úvazek, ale je také maminkou čtyř dětí – Brooklyna, Romea, Cruze a Harper Seven. Jak se zdá, přibývající věk ji omlazuje a svou postavu se snaží pravidelně udržovat zdravým životním stylem, bez nutnosti botoxu a plastických operací.

Mohlo by se vám líbit

Účesy dle tvaru obličeje, které vás omladí: Prohlédněte si ty nejkrásnější pro kulatý, čtvercový, oválný a srdcový obličej

Vyberte si správný účes, který nejlépe vynikne vašemu jedinečnému tvaru obličeje a ubere vám několik let. Kulatý, hranatý, oválný nebo srdcový? Víte, jaký je váš tvar obličeje? Inspirujte se v dnešní galerii a najděte si účes, který vám sedne, a navíc vás omladí.
svetzeny.cz

Krásná podnikatelka, úspěšná návrhářka a maminka Victoria Beckham je známá svým zdravým životním stylem. Každodenní dvouhodinové cvičení a výživná strava jsou pravidelnou součástí jejího života. Ano, chce to motivaci, ale i když vám chybí, můžete její snídaňový rituál, který neopustila více než dvacet let, zařadit do svého denního režimu. 

To je podle ní základem toho, aby tělo rychleji trávilo a spalovalo. Navíc také eliminuje ukládání břišního tuku. Jako první věc každé ráno vypije dvě lžičky jablečného octa. Následuje čerstvý citron vymačkaný do teplé vody. Asi po 20 minutách snídá chia semínka s mandlovým mlékem, maliny a dvě kávy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Jablečný ocet a citron jsou suroviny, které jsou zodpovědné za to, že se cítíte svěžejší a akčnější, i když toho nenasnídáte tolik, co běžný člověk. Kromě toho budete mít nižší hladinu cukru v krvi. Viktorie si v tom nelibuje, a proto může občas zhřešit a dopřát si věci, které nejsou úplně ideální. Ani takové těstoviny nebo pizza nemusí být pro postavu problém, pokud si je dopřejete v rozumném množství.

Kromě toho, že jablečný ocet potlačuje chuť k jídlu, bylo také prokázáno, že snižuje rychlost, s jakou jídlo opouští žaludek, říká studie. Výhody ranního nápoje Victorie Beckham navíc jsou následující: snižuje hladinu inzulínu, ovlivňuje spalování tuků, snižuje hladinu cukru v krvi, zlepšuje schopnost jater a svalů vstřebávat cukr z krve, brání ukládání tuku a potlačuje chuť k jídlu.

Victoria Beckham je nestárnoucí ženou
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček