Přejít k hlavnímu obsahu

3 účesy, které jsou trendy a sedí ženám všech věkových kategorií

Info ikona
Mikádo

Trendy účesů přicházejí a odcházejí. Tyto tři účesy jsou však nadčasově krásné a vypadají skvěle na každé ženě. Jestli uvažujete o změně, přinášíme vám tři tipy, díky kterým budete v létě sexy a zároveň nemůžete šlápnou vedle co se aktuálnosti trendů týče.

Stejně jako v módě existuje i několik evergreenů v účesech, které jednoduše vždy budou in. Přežijí každý trend, jsou nadčasově krásné, jsou vhodné pro každou strukturu vlasů a také úžasně lichotí naší tváři. Bez ohledu na to, zda máte kulatý, oválný nebo čtvercový tvar obličeje, jste mladší nebo stárnete do krásy - zde jsou tři účesy, které jsou skvělé pro každou ženu:

1. Mikádo

Klasické mikádo, které je v zadní části hlavy kratší než v přední a končí na úrovni brady, je vždy dobrá volba. Jemně ohraničuje obličej a dovedně zdůrazňuje rysy obličeje. Také se snadno upravuje a lze jej nosit různými způsoby. Od hladkých po vlnité až po velmi kudrnaté, s ofinou nebo bez ofiny - jsou možné nejrůznější možnosti, v závislosti na vašich preferencích.

2. Prodloužené mikádo

Klasické mikádo je pro vás příliš krátké? Pak si můžete vybrat i delší variantu, prodloužené mikádo. Středně dlouhý účes končí ve výšce ramen nebo klíčních kostí rovného nebo stupňovitého střihu, lze jej nosit se všemi texturami vlasů a vypadá skvěle s ofinou nebo bez ní. Styl je navíc obvykle velmi přímočarý a působí jenoduše elegantně a nadčasově.

3. Účesy s ofinou

Ať už máte krátké, středně dlouhé nebo dlouhé vlasy: ofinu můžete bez problémů nosit stylově v každém věku. Dodává vaší hřívě svěží vzhled, vytváří opticky objem v závislosti na střihu a také jemně ohraničuje obličej, což lépe zdůrazňuje rysy obličeje. Ofin si můžýete vybrat celou řadu: od hustých až po jemné pramínky, který vám svůdně padají skoro do očí. Jednoduše se rozhodněte pro variantu, která se vám líbí nejvíce a se kterou se cítíte pohodlně.