Přejít k hlavnímu obsahu

3 metody, které omladí vaši pleť

Že už vaše pokožka není, co bývala a objevily se první vrásky? Metod, jak pleti navrátit svěžest, je celá řada. Stačí si jen vybrat!

Pomocí nejmodernějších metod můžete svou pleť rozjasnit, vypnout a omladit. Ukážeme vám jak!

1. Masáž obličeje

Při masáži dochází k prokrvení pokožky, povzbuzení krevního oběhu a zlepšení výživy. Působení tlaku urychluje odplavení kyseliny mléčné, a tím zmírňuje svalovou únavu. Aktivní látky obsažené v krému, emulzi či séru, jež používáte, mohou proniknout do pokožky daleko snadněji. Po masáži je pleť svěží. Jako prevenci proti vzniku vrásek a ochabování pleti si ji dopřejte minimálně jednou měsíčně.

Depositphotos_11608143_s

2. Omlazení plazmou

V čem spočívá? V aplikaci části složek vlastní krve zpět do kůže. Pro aktivaci regeneračního procesu je nutné ošetření několikrát opakovat. Výraznější a trvalejší efekt bývá při aplikaci kyseliny hyaluronové pomocí Skinbooster přístroje.

Depositphotos_24409955_s

3. Hydratace kůže na rukách

Pokožka rukou je velmi tenká a téměř postrádá tukovou vrstvu. Ruce jsou vystaveny všem nepříznivým vlivům – větru, mrazu, UV záření, prachu... Vedle blahodárných regeneračních nebo parafínových zábalů, které si můžete dopřát v salonu, si zkuste doma několikrát týdně aplikovat výživnou masku.

Depositphotos_10687000_s

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku